Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha porig alázom a gyerekemet?

Jó ha porig alázom a gyerekemet?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok apukám második házasságában élek(azért maradtam apuval, mert ez számomra természetes volt, hogy vele akarok maradni és sose volt jó a kapcsolatom a vérszerimti anyámmal, főleg úgy, hogy lemondott rólam)

Na szóval apám összejött egy régről ismert hölggyel akit fél év együttlét után el is jegyzett és feleségül is vette 1,5 éven belül

Na ez a nőcske egy lelkirozzant nő nehéz gyerek kora miatt a három féltestvéremnek(a msotohám és apu házasságából...) mindent megad.... Szó szerint mindent.... Én egész nap szekálva vagyok... Most költözünk de nekem így is csak a nappali jutott és nincs saját szobám.. Sose volt... És azt tervezik hogy a ház alatti (pincéhez hasonlít..) két kis szobát beépítik nekem, teljesen olyan érzés mintha elszeparálnának........ Nem kívánom senkinek ezt az érzést.. Mindig a kicsiknek minden megvásárolva..


Én nem kapom semmit, ja várjunk a mai nap kaptam egy csomag rágót a mostohámtól( komolyan mondom olyan jól esett! De tényleg! Végre én is kaptam valamit! És apa elrontotta az egészet azzal hogy ezt azért kapom hogy ha elmegyek kéregetni az első házhoz ne büdös szájjal beszéljek.

Minden délután én vagyok a 3 kicsivel a legidősebb 5, a legkisebbek 3 és nincs rokon se ismerős aki tudna segíteni... 340km re vannak a rokonok, barátok.. Suliból is engem kellett csicskáztatni. Rohadt hisztisek a gyerekeik olyannyira kedves olvasó, hogy egyszer apu jól lekevert nekik egy atyai pofont és nem ijjedtek meg... Na jó talán arra a 20 perce míg ég az arcuk az ütéstől...


Komolyan volt már olyan, hogy egy olyan nap amin 5 dolgozat volt és én tanulni akartam aznap előtt és azt mondták hogy mennek házat intézni és ide oda mentek csak házat intézni nem, és én a hár gyerekkel 18 évesen, lefürdetve, megvacsoráztatva kotakarítva, elmosogatva vártam őket este...... És akkor is a kajáldából a kicsiknek hoztak valamit, én meg ki lettem hagyva ismét...

Van egy barátom is...

És a msotohám egyszer becsapott hogy van egy boltba (ahova mindig jártak..) kiskutya... Nagyon szerettem volna, de nagyon nagyon, már minden megvolt tervezve hogy mit veszek a kutyusnak és munka után ( diákmelózom 12 órában 10-22-ig) és ez volt a 2 - ik 12 órázásom és utána egy délelőttös munkát vállaltam be plusz... de amikor mentem volna a kutyáért délelőtt a munkahelyen 40 fokos lázam volt.. Reszkettem és barátom meló után haza akart vinni mert nagyon rosszúl néztem ki de annyira szerettem vol a egy cuki húsos szőrgombócot a kezembe fogni, mondtam barátomnak hogy menjünk el kutyát venni. Amikor bementem a boltba mondta barátom, hogy ó... Ne.... Hát kiderült, hogy ezek kerti díszek voltak.. Azt a megalázást és úgy zokogtam a kocsiba, hogy a 26 éves barátom is sírva fakadt!!! Mikor hazaértem már barátomnak kellett bekisérni olyan rosszul voltam, nem foglalkozott velem senki otthon azt tudom, hogy olyan rosszul voltam hogy másnap délutánig aludtam és senki nem foglalkozott velem... Jött a szülinapom msotohám belépést a bejárati ajtón mondta hogy ezt nekem szeretné adni ajándékként és beáltt az ajtóba mintha hívna valamit... Úgy szólt oda mint egy kutyusnak...Emberek én úgy elkezdtem zokogni örömömben!! Azt el sem tudjátok hinni! Majd az ajtóba beállt apám egy kutyaszoborral és nagy kacagás a törtek ki, na én úgy elkezdtem a megalázás miatt sírni.... Aztán én voltam a szar.. Meg a hálátlan senki..hogy nem örülök a kutyaszobornak. Így hát nekiadták a kutyát a tesómnak akik 5 perc alatt letörték a kutya két első lábát.... Na ennyit erről. Sokszor az van bennem, hogy ahogy beszélnek velem a kicsik mert hát mi sem természetesebb a szülőnek a kicsik előtt szidni a nagyobb gyereket. És hát ezt megtanulták és ha nem engedek meg nekik valamit.. Akkor olyanokat mondanak nekem mint apáék. Úgy bennem van, hogy megverem őket, de úgy.... De komolyan.... Úgy megverném őket. Sose mondták azt, hogy szeretnek, vagy bármi.

Úgy szoktak nevezni, hogy :

Fa@sz@fej

Rib@anc

Hé S@eggfe@j

Hé Seg@gar@cú

Hé Te f@s@z

Nem tudom mit tegyek... Barátomhoz nem mehetek, hiszen az ő szociális háttere nagyon rosszak...

Köszönöm, hogy elolvastad!



2020. ápr. 9. 22:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is sántít ez a sztori. Egy diák nem is dolgozhat 12 órát. Most a korona virus idején meg nem is nagyon lehet diakmelot találni.
2020. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó : ezzel ezért vitatkoznék.. mint felnőtt munkavállalók esetén is, diákoknál is megy a "papíron ennyit dolgozol a többit majd kézbe kapod" nevű szisztéma 😔😏


Kérdező: Menekülj!!!

2020. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam a Family Guy Megje jutott az eszembe.

Miért hagyod, hogy így szólítsanak? Ha tényleg igaz vedd fel a telefonoddal, ahogy beszélnek veled. Mutasd meg az ofőnek, védőnőnek bárkinek.

2020. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%

19 vagy, tehát nagykorú. Dolgozol, szóval van némi pénzed. A barátod 26 éves és van kocsija, gondolom ő is dolgozik.

Igazából minden adott arra, hogy elhúzz otthonról és barátoddal összeköltözz. Szereztek még valakit magatok mellé, és 3-4-en simán jól ki lehet jönni albérletben. Vagy odaköltöztök valakikhez.

Szóval nem hiszem, hogy ez a sztori igaz. Vagy ha igen, akkor hihetetlenül idióta vagy, hogy ezt tűröd, mikor lenne lehetőséged elhúzni. Nem is akarsz te onnan szabadulni, ha valóban igaz ez amit leírtál.

A barátodnak rossz a szociális háttere? Kocsival ment érzed, rögtön ugrott, mikor hívtad. Én ezt nem nevezném rossz körülménynek, hogy bármikor bármilyen időben kéznél van egy kocsi.

Diákmelózol, tehát tanulsz. De 12 órákat meg délelőttöket el tudsz vállalni. Nagyon komoly suli lehet... Dolgozatot írni meg középsuliban szoktak, ahonnan nem tudsz munkába járni délelőtt. Egyetemen zh-k vannak, de ott is vannak kötelező órák, amikre be kell járni, nemcsak a zh-kra és a vizsgára elég bejárni.

2020. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%

40 fokos lázzal dolgoztál, utána meg elmentél kutyát venni a pasiddal? Kiscsillag, ha ez igaz lenne, te már rég nem itt pötyögnél a gyakorin. 40 fokos lázzal nem szokás viccelni. Már a 38-39-cel sem.

Más is sántít ebben a mesében, legközelebb még dolgozz egy kicsit a részleteken.

2020. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Az elején is akartam írni, hogy kicsit kamu szaga van, de inkább nem írtam semmit, nehogy lehurrogjanak. A többi kommentet elnézve.. Persze nem biztos, hogy a történet úgy kamu, ahogy van, csak erős túlzások vannak benne, de lehet, hogy igazság is van benne..


"egy nap 5 dolgozat" Mondjuk pont ezt el tudom hinni, sajnos tapasztaltam. Erős gimibe jártam, egy nap két nagydolgozat mellé simán megírattak 3 röpdogát. Nem mindennapos volt, de előfordult.

2020. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%
Esti mese
2020. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5 nagydolgozat,amit elore bejelentenek,nem letezik.A ropdolgozatot meg nem tudhatta elore,mert azt csak az ora elejen mondja meg a tanar.Nalunk legalabbis igy volt.Szoval elore nem tudott ra keszulni.
2020. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Megelőztél, előző válaszoló, és teljesen igazad van. Középiskolában 5 nagydolgozat egy napon nincs. Nem lehet. Más a helyzet a röpdolgozatokkal, de egy gyors számonkéréstől ne kelljen már hasraesni... és igen, azokat nem jelentik be előre.

Ebben a mesében sok helyen nagy kamuzás van, tartom ezt az álláspontomat.

2020. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!