Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha porig alázom a gyerekemet?

Jó ha porig alázom a gyerekemet?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok apukám második házasságában élek(azért maradtam apuval, mert ez számomra természetes volt, hogy vele akarok maradni és sose volt jó a kapcsolatom a vérszerimti anyámmal, főleg úgy, hogy lemondott rólam)

Na szóval apám összejött egy régről ismert hölggyel akit fél év együttlét után el is jegyzett és feleségül is vette 1,5 éven belül

Na ez a nőcske egy lelkirozzant nő nehéz gyerek kora miatt a három féltestvéremnek(a msotohám és apu házasságából...) mindent megad.... Szó szerint mindent.... Én egész nap szekálva vagyok... Most költözünk de nekem így is csak a nappali jutott és nincs saját szobám.. Sose volt... És azt tervezik hogy a ház alatti (pincéhez hasonlít..) két kis szobát beépítik nekem, teljesen olyan érzés mintha elszeparálnának........ Nem kívánom senkinek ezt az érzést.. Mindig a kicsiknek minden megvásárolva..


Én nem kapom semmit, ja várjunk a mai nap kaptam egy csomag rágót a mostohámtól( komolyan mondom olyan jól esett! De tényleg! Végre én is kaptam valamit! És apa elrontotta az egészet azzal hogy ezt azért kapom hogy ha elmegyek kéregetni az első házhoz ne büdös szájjal beszéljek.

Minden délután én vagyok a 3 kicsivel a legidősebb 5, a legkisebbek 3 és nincs rokon se ismerős aki tudna segíteni... 340km re vannak a rokonok, barátok.. Suliból is engem kellett csicskáztatni. Rohadt hisztisek a gyerekeik olyannyira kedves olvasó, hogy egyszer apu jól lekevert nekik egy atyai pofont és nem ijjedtek meg... Na jó talán arra a 20 perce míg ég az arcuk az ütéstől...


Komolyan volt már olyan, hogy egy olyan nap amin 5 dolgozat volt és én tanulni akartam aznap előtt és azt mondták hogy mennek házat intézni és ide oda mentek csak házat intézni nem, és én a hár gyerekkel 18 évesen, lefürdetve, megvacsoráztatva kotakarítva, elmosogatva vártam őket este...... És akkor is a kajáldából a kicsiknek hoztak valamit, én meg ki lettem hagyva ismét...

Van egy barátom is...

És a msotohám egyszer becsapott hogy van egy boltba (ahova mindig jártak..) kiskutya... Nagyon szerettem volna, de nagyon nagyon, már minden megvolt tervezve hogy mit veszek a kutyusnak és munka után ( diákmelózom 12 órában 10-22-ig) és ez volt a 2 - ik 12 órázásom és utána egy délelőttös munkát vállaltam be plusz... de amikor mentem volna a kutyáért délelőtt a munkahelyen 40 fokos lázam volt.. Reszkettem és barátom meló után haza akart vinni mert nagyon rosszúl néztem ki de annyira szerettem vol a egy cuki húsos szőrgombócot a kezembe fogni, mondtam barátomnak hogy menjünk el kutyát venni. Amikor bementem a boltba mondta barátom, hogy ó... Ne.... Hát kiderült, hogy ezek kerti díszek voltak.. Azt a megalázást és úgy zokogtam a kocsiba, hogy a 26 éves barátom is sírva fakadt!!! Mikor hazaértem már barátomnak kellett bekisérni olyan rosszul voltam, nem foglalkozott velem senki otthon azt tudom, hogy olyan rosszul voltam hogy másnap délutánig aludtam és senki nem foglalkozott velem... Jött a szülinapom msotohám belépést a bejárati ajtón mondta hogy ezt nekem szeretné adni ajándékként és beáltt az ajtóba mintha hívna valamit... Úgy szólt oda mint egy kutyusnak...Emberek én úgy elkezdtem zokogni örömömben!! Azt el sem tudjátok hinni! Majd az ajtóba beállt apám egy kutyaszoborral és nagy kacagás a törtek ki, na én úgy elkezdtem a megalázás miatt sírni.... Aztán én voltam a szar.. Meg a hálátlan senki..hogy nem örülök a kutyaszobornak. Így hát nekiadták a kutyát a tesómnak akik 5 perc alatt letörték a kutya két első lábát.... Na ennyit erről. Sokszor az van bennem, hogy ahogy beszélnek velem a kicsik mert hát mi sem természetesebb a szülőnek a kicsik előtt szidni a nagyobb gyereket. És hát ezt megtanulták és ha nem engedek meg nekik valamit.. Akkor olyanokat mondanak nekem mint apáék. Úgy bennem van, hogy megverem őket, de úgy.... De komolyan.... Úgy megverném őket. Sose mondták azt, hogy szeretnek, vagy bármi.

Úgy szoktak nevezni, hogy :

Fa@sz@fej

Rib@anc

Hé S@eggfe@j

Hé Seg@gar@cú

Hé Te f@s@z

Nem tudom mit tegyek... Barátomhoz nem mehetek, hiszen az ő szociális háttere nagyon rosszak...

Köszönöm, hogy elolvastad!



2020. ápr. 9. 22:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak kedves Kérdező!!Ilyen szülőt megverném. Ez vérlázító és csodálkozunk h annyi bolond ember van az utcákon azt ilyen mérgező-rossz környezetben vannak.

Szerintem barátoddal próbálj meg közösen építkezni. Dolgozz, próbálj minél több pénzt félrerakni, úgy hogy ne tudják. Ha esetleg plusz munkát vállalsz hazudj vmit h pl barátnővel vagy vagy vmi. Aztán lépj le, de ezt sem kell bejelenteni előre. Aztán megszskítani a

2020. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak kedves Kérdező!!Ilyen szülőt megverném. Ez vérlázító és csodálkozunk h annyi bolond ember van az utcákon azt ilyen mérgező-rossz környezetben vannak.


Szerintem barátoddal próbálj meg közösen építkezni. Dolgozz, próbálj minél több pénzt félrerakni, úgy hogy ne tudják. Ha esetleg plusz munkát vállalsz hazudj vmit h pl barátnővel vagy vagy vmi. Aztán lépj le, de ezt sem kell bejelenteni előre. Aztán megszskítani a kapcsolatot velük és többet ne segíts nekik.

Lássák el ők a saját gyerekeiket, maguknak vállalták


** előbbi at véletlenül lett elküldve :'D**

2020. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Többi választ kiegeszitve, lekell csökkenteni velük a kommunikációt, semmit ne mondj nekik mer kinevetnek és vissza élnek vele mint a kiskutyával ÉS mindent amit mondanak nem szabad elhinni!!! Csak azért h nem tudjanak atverni. Inkább kezeld kétségekkel azt amit mondanak h ne legyen az h bedőlsz nekik jó hiszeműen.
2020. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

A korábbiakhoz csak annyit tudok hozzátenni, hogy bár undorító ez a szülinapi megalázás, de ne bánd, hogy nincs kutyád. Sőt, ebben a házban ne is legyen! Belegondoltál már, hogy ezek a kis görcs tesóid mit csinálnának vele? Nekem nem éppen úgy tűnnek, mintha szelíd kis báránykák lennének, akik nem bántanának egy állatot. “Apukád” (mert szerintem nem nevezhető apának az, aki ezt teszi a gyerekével) meg nem fog megvédeni.

2020. ápr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg más rokonod vagy barátod nincs, akihez fordulhatnál? Ha jól gondolom, most érettségizel(év vesztes vagy, vagy 0. évfolyamos) vagy éppen érettségire épülő szakmát tanulsz. Na, amint megvan, azonnal tépni valami szállást biztosító melóra és többet rá nem nyitni az ajtót erre a bagázsra.


Itt egyszer olvastam, hogy ha tényleg ilyen radikálisan dönt valaki, 2-3 hónap, mire beleszokik, utána kinyílik a világ, ha dolgozik magán és próbálja felül írni a régi beidegződéseket.

2020. ápr. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Mielőbb próbálj felvételt nyerni valahova és kollégiumba menni például.

Helyi családsegítőbe el tudsz menni és segítséget tudsz kérni önmagad számára, úgy hogy ne tudjanak róla?

Semmiképp ne mondd el hogy lelépést tervezel.

2020. ápr. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de ez a Hamupipőke-sztori nekem túl sok. Ennyire nem lehetsz élhetetlen, hogy ezt mind hagyod, ha igaz. Mi vagy te, mindenki lábtörlője? Már rég szólnod kellett volna, hogy eddig, ennyi, ne tovább.... bocs, de állj már a sarkadra.

Egyébként nekem nem kerek ez a történet, egyrészt csak a te oldaladról ismerjük, másrészt nekem zavaróak olyan részletek, hogy "egy nap 5 dolgozat"... egyetlen középiskolában sincs ilyen, mert nem lehet egy nap 5 dolgozatot iratni. Egyszóval: erős túlzásokat érzek a mesédben.

2020. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz,hogy mar delelott 10-tol raersz diakmunkazni?Raadasul 12 orazni?Plusz meg delelottos muszakot is bevallalni?Evek ota idejarok,de most eloszor irom le,hogy ez szerintem kamu.A kutyas sztorit is csak azert talaltad ki,mert tudod,hogy ezen az oldalon a kutya szent.A kutyaval,macskaval kapcsolatos kerdeseknel egyemberkent a kerdezo melle allnak.
2020. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Uh... De szemetek. 😠😠😠😠 Helyileg merre vagy?
2020. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az elköltözés mellett azonnal egy pszichiáter, aki a te korosztályoddal foglalkozik, okos, nem sarlatán, nem gyógyszerez, van szeme a bajra. AZONNAL!
2020. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!