Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért van ez, valamit...

Most miért van ez, valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik,már régota ismerjük egymást,de még idáig nem nagyon beszélgettünk,most 2 hete megtört.Beszélgettünk,orákon át,el sem mozdult mellölem,jol éreztünk magunkat,viccelödtünk,de semmi több.Pár nap mulva ráirtam,neten,vissza irt nagyon jol érezte magát.Mult héten ismét találkoztunk,ismét orákon át beszélgettünk,másnap ö irt rám,ismét jol érezte magát,én ráirtam,ha van kedve találkozhatnánk.

És azota semmi,se telefon se mail,se semmi.

Most akkor valami rosszat mondtam vagy mi???????


2010. júl. 26. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
a pasik hülyék!!!:D na de komolyra fordítva a szót, lehet, bepánikolt:(
2010. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
szerintem nem mondtál rosszat, de annyira mégsem jössz be neki, hogy találkozni akarjon veled soron kívül. Vagy pedig nem szereti, ha a lány diktálja a tempót. várj egy kicsit, akkor vesd be inkább magad, ha éppen együtt vagytok. inkább ő ajánlja fel, hogy találkozzatok máskor is. a pasik ilyenek. szeretnek ők hódítani.
2010. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy más dolga van.
2010. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nyaral.

Egyébként hány évesek vagytok?

Ha még nagyon fiatalok, akkor lehet, hogy ő is megijedt egy kicsit. Lámpalázas.

Szerintem hagyd a dolgot várd meg amíg összeszedi magát.

2010. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk fiatalok,ö is egy házasság után van,én is.

Csak én nem akartam már egyböl lecsapni rá,tehát nem kezdeményeztem semmivel,irtam neki.

Nem tudom.

Ikrek jegyü,az meg elég érdekes jegy

2010. júl. 27. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak barátként gondol rád.
2010. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!