Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Jogos a...

Normális dolog ez? Jogos a részéről?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy fiú,akivel jártam még régebben,de aztán szakítottam vele,mert azt hittem,hogy nem szeretem.Rájöttem,hogy mégis aztán még egy évig szerencsétlenkedtünk.Én állandóan sértegettem,mert nem tudtam megbecsülni,aztán egyik pillanatról a másikra kilépett az életemből,és azt mondta rólam mindenkinek hogy gyűlöl.Én még nagyon szeretem.Aztán az egyik barátnőmet megkértem,hogy jelölje már be az egyik közösségi oldalon,mert kíváncsi voltam hogy mit ír ki,de azt nem gondoltam hogy elkezdenek beszélgetni.A fiú találkozni akart vele,mondtam,hogy jó,mert kíváncsi voltam,hogy mit akar tőle.Aztán a barátnőm nagyon furcsa lett velem,rákérdeztem hogy mi van,azt mondta hogy találkoztak megint.Mondtam,hogy ez nekem nagyon rosszul esik,de erre ő csak annyit mondott,hogy arról ő nem tehet,hogy én elb*sztam.Én ilyet nem is állítottam,csak megmondtam neki,hogy ez nekem mennyire rosszul esik,és ha összejönnek,engem elfelejthet.Utána nem sokkal össze is jöttek pont egy hét ismeretség után. Most komolyan én vagyok a hibás mindenben? Tudom,hogy sok dolgot elrontottam,de csinál ilyet egy barát??? Annyira szörnyű,nagyon szeretem azt a fiút,és teljesen olyan,mintha én hoztam volna őket össze.
2010. júl. 26. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

kérdező, te egy manipulatív kis p.icsa vagy. már megbocsáss, véleményeket kértél, az enyém ez. nem tudtad megbecsülni a fiút, folyamatosan b.aszogattad, szakítottál vele, aztán még csodálkoztál mikor újra összejöttetek, hogy nem olyan a kapcsolat, mint volt (hát persze hogy nem fogja a s.eggedet nyalogatni, miután ezt tetted vele)

aztán a barátnődet úgy rángattad mint egy marionettbábút, mondogattad neki, mikor mit csináljon, most jelölje be, most találkozzon vele, aztán mesélje el töviről hegyire hogy mi történt..

tudod mit? pont ezt érdemled, amit kaptál. amit leírtál, abból az jön le, hogy te mindenkit kihasználsz, és mindenkinek úgy kell táncolnia, ahogy te fütyülsz.

és még a barátnődre haragszol...gratulálok.

nézzél már magadba, addig amíg nem késő. nemtudom rajta kívül vannak e még barátaid (meglepő lenne...), de ha nem akarsz teljesen egyedül maradni a világban, akkor sürgősen változtass.

2010. aug. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
MAGADON KÍVÜL SENKIT NEM SZERETSZ,CSAK BÁNTJA A CSŐRÖDET,HOGY NEM KELLESZ NEKI(K)
2010. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!