Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Jogos a...

Normális dolog ez? Jogos a részéről?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy fiú,akivel jártam még régebben,de aztán szakítottam vele,mert azt hittem,hogy nem szeretem.Rájöttem,hogy mégis aztán még egy évig szerencsétlenkedtünk.Én állandóan sértegettem,mert nem tudtam megbecsülni,aztán egyik pillanatról a másikra kilépett az életemből,és azt mondta rólam mindenkinek hogy gyűlöl.Én még nagyon szeretem.Aztán az egyik barátnőmet megkértem,hogy jelölje már be az egyik közösségi oldalon,mert kíváncsi voltam hogy mit ír ki,de azt nem gondoltam hogy elkezdenek beszélgetni.A fiú találkozni akart vele,mondtam,hogy jó,mert kíváncsi voltam,hogy mit akar tőle.Aztán a barátnőm nagyon furcsa lett velem,rákérdeztem hogy mi van,azt mondta hogy találkoztak megint.Mondtam,hogy ez nekem nagyon rosszul esik,de erre ő csak annyit mondott,hogy arról ő nem tehet,hogy én elb*sztam.Én ilyet nem is állítottam,csak megmondtam neki,hogy ez nekem mennyire rosszul esik,és ha összejönnek,engem elfelejthet.Utána nem sokkal össze is jöttek pont egy hét ismeretség után. Most komolyan én vagyok a hibás mindenben? Tudom,hogy sok dolgot elrontottam,de csinál ilyet egy barát??? Annyira szörnyű,nagyon szeretem azt a fiút,és teljesen olyan,mintha én hoztam volna őket össze.
2010. júl. 26. 17:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy túl kéne lépnem,de 2 hónapja még olyanokat írt/mondott,hogy örökre szeretni fog,én vagyok a mindene és hogy nem tud nélkülem élni.Meg éreztem is hogy szeretett.
2010. júl. 26. 17:42
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a barát aki ilyet tesz, az nem barát. Nem irigyellek! Próbáld elfoglalni magad vmivel, amit szívesen csinálsz, talán úgy könnyebb picit.
2010. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Szakítottál vele, utána állandóan sértegetted. Ne haragudj, de mi a francot vársz? Azt hiszed, rajtad kívül nincs számára senki a világon? Nagyon tévedsz. Igazán megérdemelted ezt a pofont az élettől, így talán tanulsz a hibádból, és rájössz, hogy nem körülötted forog a világ.
2010. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy én a helyedben elkondolkoznék azon, hogy a fiú nem csak szórakozik-e, és féltékennyé akar tenni...fura ez a gyors váltás, ha tényleg szeretett...vagy így akar felejteni??? Mindenesetre nagyon szemét dolog az ö részéröl is.
2010. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sértegettem,mert ő is kihozta belőlem a hülyeségeivel.De szerettük egymást. Viszont azt hittem legalább konkrétan a szemembe mondta volna,hogy jó,nem akar velem többet beszélni,mert ezt meg azt csináltam...De nem,csak szó nélkül nem keresett többé,amikor én tettem,nem reagált.
2010. júl. 26. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdező, te csak szimplán féltékeny vagy.

Ha valaki sértegeti a másikat, meg egyszer szaktanak utána összejönnek, aztán megint nem jó- az már nem ideális párkapcsolat.

El kell engedned, mert nem illettetek össze, de a barátnőddel meg lehet hogy igen.Történetesen hogy a barátnőd, egy dolog.

Benned csak az a méreg forr, hogy már nem szereted ezt a srácot, de nehogymár a barátnődé legyen.

Ha lehet, ne fúrj ellenük, ez a szekér már elszaladt neked. Úgy írod, hogy a srác hülyeségei miatt sértegetted. Ebből is lejön az, hogy nem voltatok meg jól.

Nem kell mostmár állandóan lógni a barátnőddel, de nem ő a hibás. Ha randizgatnak, ez van. Emelt fővel viseld, és próbálj mihamarabb Te is törekedni egy kiegyensúlyozott párkapcsolatra!

2010. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen,van egy közmondás,hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa.A lehetőségeket azonnal kell megragadni,ha úgy érzed,szerelmes vagy,akkor a szívedre kell hallgatni és túllépni a problémákon.A barátnődet inkább nem minősíteném,szerintem ne foglalkozz vele többet,neki semmi joga ítélkezni feletted és a volt kapcsolatod felett,pláne nem ilyen helyzetben.Nagyon helytelen,hogy ezt tette,hagyd a fenébe,az ilyen nem barát.

De a legfőbb tanácsom:

Mostmár állj te is a sarkadra és vedd el,amit akarsz,mert még most talán nem késő.Szerintem a srác,ha komolyan írta neked,hogy ennyire szeret,az nem változik meg ilyen rövid idő alatt.Sokan csak keserűségből menekülnek másik kapcsolatba.Nem hiszem,hogy szereti a barátnődet.Szóval állj oda, és mondd el neki mit érzel a csajt meg sz*rd le(már bocs)-mit veszíthetsz?semmit.Nevetségessé nem teszed magad,korrektül,magabiztosan megmondod,hogy te szeretnéd ezt a kapcsolatot és szereted őt,készen állsz mindent helyrehozni.Max.nyerhetsz vele.Ha most gyáva maradsz,akkor már később nincs mit tenni,csak keseregni rajta,de ha most megpróbálod,akkor elmondhatod,hogy te megtettél mindent.Ha meg elutasít,akkor nem kell sajnálni.

Én tuti ezt tenném.Egyedüli megoldás a problémádra.És lehetőleg személyesen tedd,ne e-mailben vagy máshogy.

21/L

2010. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint már említettem,nem igaz,hogy nem szeretem,mert nagyonis.Kicsit több mint 1 hónapja nem beszélünk,de még mindig úgy érzem magam mint egy élőhalott.A barátnőmmel tegnap jöttek össze,úgyhogy szerintem ez nem pusztán birtoklási vágy...
2010. júl. 26. 18:10
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Megérdemled amit kaptál, és a barátnődet ettől még nem kellene utálni, bár nekem alapból van egy olyan elvem, hogy barátnők, családtagok kedvesei tabuk, akár tart még a kapcsolat, akár nem.

Azt viszont tényleg megérdemled, hogy a fiú ejtsen téged és más lányt keressen.

2010. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nincs jogotok ítélkezni másokról,amíg nem tudjátok,hogy mi történt.Az én kapcsolatom is úgy ért véget,hogy mindenki szemében én voltam a hibás,mert a párom így adta elő.Igaz,hogy voltak sértegetések részemről,de legtöbbször oka volt-csak ugye ezt senki nem tudja,csak az,aki benne van,a környezet meg csak azt látta,hogy én vagyok a rossz szívtelen.Pedig még most is szeretem Őt.

21/L

2010. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!