Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy érzéseit ki...

Mit kezdjek egy érzéseit ki nem mutató férjjel?

Figyelt kérdés

Régebben is ilyen volt,de akkor azt hittem,a kapcsolatunk előtt levő nagy csalódása miatt van így.Arra vártam,majd HA...Most van egy csodaszép gyerekünk,autó,lakás..stb.Mindene megvan,mégsem mutatja boldognak magát!Mindenben a rosszat látja,és teljesen el van zárkózva minden érzelmi megnyilvánulástól.Emiatt elhidegültünk,mert nekem hiányzik,hogy érezzem,hogy szeretnek meg ilyenek,és emiatt nem tudom én sem kimutatni az érzelmeimet,már lassan kiöli a maradékot is belőlem a viselkedésével.Félek,hogy teljesen tönkremegyünk és a gyerek is.Mondtam,hogy segítek neki,de neki nem kell semmilyen segítség.Sokszor már trehányságnak érzem tőle,olyan,mintha lesz'rná,mit érzek.

Próbáltam beszélni vele szépen-csúnyán,semmi sem segít.Előre is köszönök minden értelmes választ!


2010. júl. 26. 15:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ja!Munkáját nem nagyon szereti,de ez van,nem keresne más munkával ennyit.Ha felhozom a témát,akkor pedig kitér,ő nem tud erről beszélni-mondja,így nem szívesen faggatom,csak" harapófogóval-típus"....De meg kéne tudnom,mi baja!
2010. júl. 29. 15:17
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor nincs konkrét baja, amit meg tud fogalmazni. Depressziós, pszichológushoz vagy pszichiáterhez kell menni, a párterápia szerintem nem járható, mert ahhoz erőfeszítés kell. Beszéld rá, hogy ne hagyjon mindkettőtöket szenvedni, felelősséget esküdött neked. Olvass utána a depressziónak.
2010. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,hogy ilyen sokat foglalkoztál a kérdésemmel!:)Szép napot!
2010. júl. 30. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!