Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy érzéseit ki...

Mit kezdjek egy érzéseit ki nem mutató férjjel?

Figyelt kérdés

Régebben is ilyen volt,de akkor azt hittem,a kapcsolatunk előtt levő nagy csalódása miatt van így.Arra vártam,majd HA...Most van egy csodaszép gyerekünk,autó,lakás..stb.Mindene megvan,mégsem mutatja boldognak magát!Mindenben a rosszat látja,és teljesen el van zárkózva minden érzelmi megnyilvánulástól.Emiatt elhidegültünk,mert nekem hiányzik,hogy érezzem,hogy szeretnek meg ilyenek,és emiatt nem tudom én sem kimutatni az érzelmeimet,már lassan kiöli a maradékot is belőlem a viselkedésével.Félek,hogy teljesen tönkremegyünk és a gyerek is.Mondtam,hogy segítek neki,de neki nem kell semmilyen segítség.Sokszor már trehányságnak érzem tőle,olyan,mintha lesz'rná,mit érzek.

Próbáltam beszélni vele szépen-csúnyán,semmi sem segít.Előre is köszönök minden értelmes választ!


2010. júl. 26. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De bele szoktam csípni,mást is szoktam ,jól megvagyunk,és kimutatja az érzéseit.A szerelmes pasi kimutatja amit érez.A kérdező párja vagy nem szerelemes a kérdezőbe már vagy sose volt csak kelett egy nő,már sorry a brutális őszínteségért, és elhidegült,közömbös lett,vagy van neki más akinek viszont kimutatja.
2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

na,ezért kellene a kérdezőnek bebizonyítania(nem nekünk),hogy ő a legjobb a tyúkólba4De ezt veszekedéssel,szemrehányásokkal nem lehet.

Óriási helyzeti előnyben van.Ismeri a férjét!Azért sok kört nem kell egy nőnek se futni,ha komolyan el akarja csavarni egy pasi fejét(mégha a férje is)


Persze más a tészta,ha inkább elege van a kérdezőnek és azt várta,hogy azt írjuk neki itt,hogy egy ilyen tuskót hagyjon el...Akkor tényleg nem tanácsokat adnék.

Szerintem igen is fontos,hogy egy nő el tudja mondani,mit akar(ott a bal fülcimpámat morzsolgasd barátok közt alatt),vagy éppen ő az aki rácsap a párja hátsójára.

Egy ilyen helyzetbe szerintem többet ér a veszekedés helyett,ha némi infantilizmust mutat az ember(a hülyeség mindig ragadós :-)

2010. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy depressziós? Annak jellemzője az érzelmi sivárság, passzivitás (mindenben a rosszat látja, neki nem kell semmilyen segítség). Más rokoni-baráti kapcsolatai vannak? A munkáját szereti? Mit mond, amikor felhozod a témát? Tudnia kell, hogy nem háztartási alkalmazott vagy hanem feleség és neked is vannak elvárásaid. (Feltételezem, hogy szex sincs.) Csak el kellene menni valami családterápiára. Ha nem megy, választás elé állítani őt is és magadat is: vele vagy nélküle. Lehet, hogy másvalakivel boldog lennél, ahhoz pedig jogod van.
2010. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
keress egy szeretőt, az megadja az érzelmi szükségleteidet!
2010. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak:nem hiszem,hogy ez lenne a megoldás.

A férjem sok idő után kezdett velem új kapcsolatba,sokáig nem kellett senki neki a csalódása után.Nem menekült hozzám.

És ami azt illeti,megfontolt nő vagyok,nem véletlenül házasodtunk,meg vállaltunk gyereket.

Igen...lehet,hogy depressziós...Totál úgy viselkedik.Minden segítséget megadok neki,de hogyan?Ha depressziós,hogyan tudnék neki segíteni?

2010. júl. 27. 20:35
 16/23 A kérdező kommentje:
Ja és van szex,csak néha és természetesen romlott a minősége is...
2010. júl. 27. 20:37
 17/23 anonim ***** válasza:

Én 6 év után kezdtem új kapcsolatba, de az is csak menekülés volt. Egyáltalán nem voltam szerelmes, de úgy gondoltam, nekem már mindegy, úgyse leszek újra szerelmes. Olyan is volt az a kapcsolatom, egyáltalán nem voltam boldog benne.

Ismerek olyan fiút, aki lassan 8 éve nem kezd új kapcsolatba. Még mindig nincs túl rajta.

Csak azért írom, hogy nem mindig idő alapján lehet eldönteni, hogy túl van valaki egy csalódáson.

Ha szerelmes lesz, az egyértelműen jelzi, hogy túljutott rajta. Beléd szerelmes volt?


Én 10 év után lettem újra szerelmes.

2010. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azt állítja,még mindig az...szerelmes...Nála lehet,másként mutatkozik...
2010. júl. 28. 17:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Orvos gyógyszerrel tudja kezelni a depressziót, el kéne vinni pszichiáterhez, esetleg csak pszichológushoz a diagnózis végett. Lehet, hogy néhány hét elteltével egyszerűen megoldódna a probléma, hiszen ő is szenved, nem nem akarja, hanem nem tudja kifejezni az érzéseit. Recept nélkül lehet kapni a Remotiv extrát, egy próbát megér, hogy használ-e valamit. (De a többi kérdésemre nem válaszoltál.)
2010. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi!

bocsi,igen,vannak rokoni-baráti kapcsolatai,ott nem mutatja,milyen,otthon adja ki magából azt,hogy ő milyen is.Más el sem tudná képzelni,hogy itthon hogyan viselkedik.Kérdeztem már,hogy itthon miért hallgat,ha máshol tud beszélni,az én hibám-e,illetve mit változtassak,hogy ez ne legyen.Válasz természetesen a semmit-volt...

2010. júl. 29. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!