Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy érzéseit ki...

Mit kezdjek egy érzéseit ki nem mutató férjjel?

Figyelt kérdés

Régebben is ilyen volt,de akkor azt hittem,a kapcsolatunk előtt levő nagy csalódása miatt van így.Arra vártam,majd HA...Most van egy csodaszép gyerekünk,autó,lakás..stb.Mindene megvan,mégsem mutatja boldognak magát!Mindenben a rosszat látja,és teljesen el van zárkózva minden érzelmi megnyilvánulástól.Emiatt elhidegültünk,mert nekem hiányzik,hogy érezzem,hogy szeretnek meg ilyenek,és emiatt nem tudom én sem kimutatni az érzelmeimet,már lassan kiöli a maradékot is belőlem a viselkedésével.Félek,hogy teljesen tönkremegyünk és a gyerek is.Mondtam,hogy segítek neki,de neki nem kell semmilyen segítség.Sokszor már trehányságnak érzem tőle,olyan,mintha lesz'rná,mit érzek.

Próbáltam beszélni vele szépen-csúnyán,semmi sem segít.Előre is köszönök minden értelmes választ!


2010. júl. 26. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem a férjed hibája, hogy te mást hittél, mint a valóság. Fogadd el olyannak, amilyen, te meg viselkedj annak megfelelően, amilyen te vagy (mutasd ki az érzéseidet). Az nem baj, hogy különbözőek vagytok, de az igen, ha nem tudjátok ezt tolerálni, és a saját képetekre akarjátok formálni a másikat.

Ha ezt nem látod be, tényleg tönkre fog menni a házasságod.

A szeretet azt jelenti, hogy olyannak szereted, amilyen. Nem olyannak, amilyet képzelsz.

2010. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát láss olyannak, amilyen valóban

vagyok. Nem én hazudtam, ha szemed

csak a részt látta bennem, és a jóban,

mely részem, ismerni vélt engemet.

Álmoddal mértél; én az álmodónak

mit mondhatok? Ne légy a börtönöm!

Csalódtál, de ne tarts engem csalónak,

amiért álmaidhoz nincs közöm.

(Szabédi László)

2010. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!A gond az,hogy a férjemnek sem jó ez így,de nem tudja,hogyan változtasson...
2010. júl. 26. 16:00
 4/23 anonim ***** válasza:
szokd meg, vagy szökj meg, vagy íratkozzatok be együtt egy önismereti drámajáték körbe! [link]
2010. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont, a hibát ott követed el hogy abban a hitben éltél, hogy majd te megváltoztatod,hogy majd oyanná alakítod amilyet képet elképzeltél róla.Nem sikerült,ne őt hibáztasd, senki nem tud kibujni a bőréből,akkor is ilyen volt már ,te igy is őt választottad.
2010. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha a férjednek sem jó, és szeretne változtatni, akkor könnyebb a helyzeted.

Legfontosabb, hogy legyél türelmes és állandóan biztosítsd róla, hogy mindenképp szereted, és hogy értékeled a próbálkozást.

Mondd el, hogy neked mi esne jól, pl. ha hazajön, szó nélkül öleljen meg, vagy ha tévéztek, öleljen át, vagy bármi, amit szeretnél. Először lehet, hogy mindig emlékeztetni kell majd, de egy idő után neki is lesz igénye rá, ha megérzi, milyen jó dolog az intimitás.

Esetleg lehet keresni egy pszichológust, ha annyira zavarja a dolog.

2010. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, nagy különbség van aközött, hogy nem mutatja ki az érzéseit vagy ha nincsenek is érzései feléd.


Azt írod, volt egy nagy csalódása. Sokan menekülnek ilyenkor új kapcsolatba, amiben aztán abszolút nem lesznek boldogok. Ha akkor nem volt veled boldog, amikor összejöttetek, akkor mitől gondoltad, hogy ez megváltozik?


Természetesen más a helyzet, ha az előző kapcsolatában is ilyen zárkózott volt, és neki se mutatta ki a nagy érzéseket. De ha vele más volt, akkor arról van szó, hogy mindegy hány gyereket szülsz neki, mindegy hány autója van, te nem teszed boldoggá.


Amúgy meg szemét undorító viselkedés a férjedtől, ha téged csak menekülésre használt. De hát sose ragyogott a szeme a közeledben? Van, amit nem lehet eltitkolni.

Vannak zárkózott emberek, de a szerelmet nem lehet eltitkolni.

2010. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A férjeddel ne kezdj semmit.

Neked kell elfogadni a helyzetet.

Esetleg szokj rá,hogy ahányszor elmész mellette rácsapsz a fenekére,meghúzogatod a haját.Elöbb-utóbb visszaadja...aztán haladhatsz tovább...

2010. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Előző ez hülyeség,nem hinném hogy az megoldás lenne ha rácsap seggére annak aki nem érez iránta semmit.
2010. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

16.43:

Mégha semmit se érez iránta a férje,a "szerelem" egyszercsak elkezdődik.Általánban azzal,hogy az egyik fél felhívja a másik figyelmét magára...

Azért itt már gyerekek is vannak,tehát "valami" már történt.


Arról nem is szólva,ha én valakitől kedveskedést akarok,akkor én is adok neki.

(egyébként te nem szoktál belecsípni a párod hátsójába közbe?)

2010. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!