Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek mi a titkotok?...

Csajok nektek mi a titkotok? Srácok milyenek a jófej csajok? Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés

Nemsokára kezdődik a suli... és biztosan viccesen hangzik, de szeretnék jófej és jó csaj lenni szeptembertől. Egy olyan lány aki nem ri*ancos, de jófej, szeretik a srác osztálytársai és a fiúk is vele haverkodnak és körüldongják:)

Szóval azon gondolkozom, hogy sok lány hogyan csinálja hogy a suliban a pasik odáig vannak értük, pedig nem r*ik és mégis lesik minden óhaját és jófejnek tartják.

Szeretnék az utolsó évben igazán menő és jófej csak lenni, akit szeretnek a fiúk:)

Jövőre érettségizem, tehát végzős leszek, ha ez számit:)

Irnátok nekem 1-2 tippet csajok, akár fiúk?

Hogy mivel lehetek én is menő csaj a suliban?:) És hogyan szerezhetek sok barátot? Viselkedés, öltözködés? bármi jöhet.

Igaziből önbizalom hiányom van... ezér tis jólenne, meg hát szeretnék sok barátot:)


2010. júl. 25. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
például, ha valakivel beszélsz, olyat ne mondj, amit te a helyében rossz néven vennél...de ez csak egy tipp. ;)
2010. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem add magadat. Ha neked nem ez a stílusod, amit leírtál akkor miért akarsz olyan lenni? Az nem Te lennél. Lehet akkor sem figyelnének rád fel, mert tudják Te nem ilyen vagy. Én egyszerűen önmagamat adom. Nem lesik minden kívánságom a fiúk, de nem vagyok velük rosszban. Elbeszélgetek velük bármiről ugyanúgy a lányokkal is. Legyél jobban közösségi ember, de ne csinálj magadból hülyét tehát csak mértékkel. Menj oda és beszélgess az emberekkel. Hordj "vidám" ruhákat. Ezt úgyértem ne pl mindig feketébe (bár én abba járok stílusom miatt de én ilyen is voltam mikor már megismernek szóval ez nem akadály :) ) hanem kicsit színesebb cuccokba amik úgy vidámak. Legyél benne minden jó buliba ha például csinálni kell valami kis műsort az osztályba akkor szervezkedj Te is mondd ki a véleményed meg persze hallgass meg másokat.

16/l

2010. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigi tippeket:)
2010. júl. 25. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, úgy öltözködj, hogy jól érezd magad benne, és vállald fel a véleményed. 3 év alatt már valszeg neked is megvan a helyed az osztályban, ne most akarj kitörni, mert nem biztos, hogy jól fogsz kijönni belőle. Ne akarj menő lenni, ne akard egy szerepbe kényszeríteni magad, mert azzal csak magadnak ártasz hosszú távon, és csalódás lesz a vége, ha rájönnek, hogy az nem te vagy. Lépj túl az önbizalomhiányon, és próbálj minél többet mosolyogni. A pozitív kisugárzás mindig jobban vonzza az embereket, de ez valahol ott kezdődik, hogy elfogadod önmagad.
2010. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak 4hónapja járok ide, mert februárba válottam sulit, bár igaz sokan birnak asszem. csak gondoltam lehetnék jobb fej is
2010. júl. 25. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
legfontosabb: ha csak fiú barátokat szeretnél, és nem szeretnél egyikkel se komolyabb kapcsolatot, akkor viselkedj úgy velük, mint a többi barátnőddel :D ne tegyél köztük különbséget, és add önmagad :) ennél nem is kell több :D
2010. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!