Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, hogy ne...

Mit mondjak neki, hogy ne kutakodjon?

Figyelt kérdés

Tegnap amíg fürödtem, a párom megnézte az előzményeket. Sok kérdést elszoktam olvasni ezen az oldalon, némelyikre válaszolok is.

Az utolsó kérdés amit megnéztem az volt, hogy "érdemes-e kikezdeni egy nős férfivel?". Most azt hiszi, hogy egy nős férfi szeretője akarok lenni vagy már az is vagyok.

Nagyon elkeserít, hogy turkál a gépemben, és ha talál valamit, azonnal beképzeli hogy megcsalom.

Megtehetném, hogy lejelszavazzam a felhasználói fiókomat, vagy törölném az előzményeket, de igazából nincs rejtegetni valóm.


Tegnap még a telefonomba is belenézett, ha sms-t kapok, azonnal elolvassa.


2010. júl. 25. 10:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ma 11:26


Ti mióta vagytok együtt?? és hogyan birod még? Mert nemlehet több évig ezt birni az biztos. Ha igen akkro sose tudsz boldog lenni abban a kapcsolatban.

2010. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy elkezded te is ellenőrizgetni, de nagyon idegesítően. Talán észhez kap tőle. De valami ezt csinálná, hát sokáig nem maradnék mellette. Még az a kedvencem, amikor -nem is tudom melyik kérdésénél- az egyik kommentelő írta, hogy ő RENDSZERESEN magától megmutatja a párjának a telefonját. Komolyan mondom, hogy ez nevetséges.
2010. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Amúgy kedves kérdező: ha ezt mondja h "Hagyjál békén a hülyeségeiddel" egy ilyen KOMOLY problémán...


Majd mondd te is ugyanazt h "hagyjál engem békén a hülyeségeiddel" amikor kutat mint egy őrült...


Mert szerintem nem aza hlyeség ha ezt akarjátok megbezsélni hanem az h féltékyen vagy paranóiás vayg mittudomén.


Amúgyis a kommunikáció és a beszélgetéshiány öli meg a kapcsolatot....és ahogyan ő beszél nem igazán akarná akapcsoaltot, nem igazán tisztel s nem is szeret, bizalom nélkül milyenkapcsoalt már...és lehet h támadással védekezik...meg ki tudja mik lehetnek de semmi se jó az tutti.

2010. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

Először elbeszélgetnék vele arról, hogy mit jelent számára az, hogy "magánélet", aztán az, hogy "bizalom", aztán pedig az, hogy "szeretet". A "levéltitok" dolog is szóba jöhet...


Ha terel (a te párod nem fogja elismerni, hogy hibázott), akkor megcsinálnám azt, hogy suttyomban kitörölgetném az összes SMS-t az ő telefonjából, ha tudom a jelszavát, akkor tartalomtól függetlenül az öszes e-mail-jét a mail-boxából, ltványosan átkutatnám a zsebeit, átnézném a ruháját hajszálak után kutatva, megjegyezném, hogy "van egy fura folt a nyakadon, csak nem rúzsfolt"?

Ha ezen problémázik, akkor megmondanámneki, hogy nekem ugyanilyen rosszul esik az, hogy ő kutat utánam.


Ha végképp nem lehet vele mit kezdeni, ha nem mutatja a megváltozás legkisebb jelét sem, akkor komolyan elgondolkodnék rajta, hogy van-e értelme a kapcsolatnak...

2010. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Írj ki ilyen kérdéseket, és hagyd elöl őket.
2010. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt mondta, hogy hagyd békén a hülyeségeiddel? Én már ott és akkor dobtam volna. Ez azt jelenti egyértelműen, hogy lesz@r téged magasból, csak azért "tart", hogy legyen egy csaja. Egy kapcsolatnak az alapja a bizalom és a rengeteg kommunikáció. Ha egyértelműen visszautasítja, hogy a KÖZÖS problémátokat, ami rá is tartozik megbeszéljétek, akkor nincs értelme együtt lenni. Szakíts, és vissza akarja magát könyörögni azzal, hogy ígymegúgy szeret ésmegbánta, rázd le azzal, hogy hagyjon békén a hülyeségeivel!
2010. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ma 11:26 vagyok

5 éve vagyunk együtt, de nem egy háztartásban még édesanyámmal lakok... egyzserűen megoldottam a problémát: letiltottam mindenem, és nem hagyom hogy hozzányúljon. Zavar, tény hogy nagyon zavar, de legalább nincs belőle konfliktus. Telefonomban nem lát semmi rosszat, esetleg azt tudja nézegetni bár erről nem tudok, lehet ügyesen cisnálja :)

2010. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!