Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, hogy ne...

Mit mondjak neki, hogy ne kutakodjon?

Figyelt kérdés

Tegnap amíg fürödtem, a párom megnézte az előzményeket. Sok kérdést elszoktam olvasni ezen az oldalon, némelyikre válaszolok is.

Az utolsó kérdés amit megnéztem az volt, hogy "érdemes-e kikezdeni egy nős férfivel?". Most azt hiszi, hogy egy nős férfi szeretője akarok lenni vagy már az is vagyok.

Nagyon elkeserít, hogy turkál a gépemben, és ha talál valamit, azonnal beképzeli hogy megcsalom.

Megtehetném, hogy lejelszavazzam a felhasználói fiókomat, vagy törölném az előzményeket, de igazából nincs rejtegetni valóm.


Tegnap még a telefonomba is belenézett, ha sms-t kapok, azonnal elolvassa.


2010. júl. 25. 10:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Tegnap apukám telefonjáról írtam magamnak egy sms-t, hogy "gondoltam, hogy megnézed :)", azt hittem ezzel veszi a lapot. De nem.
2010. júl. 25. 10:20
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig kénytelen leszel erre... ha a párod nem képes megbízni benned most, később az őrületbe fog kergetni vele...
2010. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
én biztos felháborodnék és megkérdezném mi a sz>rt képzel magáról.
2010. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mióta együtt vagyunk, 2x néztem bele a telefonjába. Akkor is a telefonkönyvet néztem, hogy tényleg átírta-e a "kicsim"-ről a keresztnevemre.
2010. júl. 25. 10:24
 5/27 A kérdező kommentje:
És előfordult már, hogy egy fontos sms-t elolvasott, és nem szólt. És 1 órát vártam a tűző napon hiába, mert nem szólt a párom az sms-rők, hogy a barátnőm mégse jön.
2010. júl. 25. 10:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
remélem látni fogja ezt a kérdést is
2010. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ááá!

Ez agyhalál! Még hagyján ,hogy elolvassa az előzményeket, de hogy mit össze tud kombinálni?

Nem szeretem az ilyet. Bizalmatlan.

Mióta is vagytok együtt? Esetleg volt már rá precedens, hogy tényleg megcsaltad?

Erről a kutakodásról pedig próbáld leszoktatni valahogy, mert sok kapcsolatot az ilyen apróságok tesznek tönkre...

2010. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen korulmenyek kozott, senkinek sincs joga a masik privat dolgaiba belenezni, hacsak a masik nem mutatja. Az ilyen feltekenykedesenk semmi ertelme es nem vezet sehova. Mult ev tavaszan, rajottem, hogy a baratnom (most mar ex) massal sms-ezik, stb... A mobilszama az en nevemen volt. Annyira ki voltam akadva, hogy el akartam menni a listing-ert, de amikor mar megszerezhettem volna, nem mentem el. Rajottem, hogy valojaban nem is erdekel. Nem soknak ra szet is mentunk.
2010. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
A gyanakodás rész nem jó. Viszont nem értem, hogy ha nincsenek az emberek között titok, akkor miért baj, hogy megnézi? (vonjuk le a kombinálás részt és, hogy a friss üzit elolvassa)
2010. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a kérdést is látni fogja, akkor ezúttal inkább neki üzennék:

Szánalmas vagy és rövid úton el fogod veszíteni a párodat. Minden alkalommal, amikor az ő dolgaiban turkálsz, bizonyítod, hogy nem bízol benne, ez pedig a párkapcsolat halála.

2010. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!