Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások mivel különbek mint én?

Mások mivel különbek mint én?

Figyelt kérdés
Eddig bármilyen tapasztalatot szereztem az életben, mindig úgy láttam hogy én kevesebb vagyok mint más. Régen szerettem volna ha az iskolában lettek volna barátsim, de szinte sose voltak, sokszor egyedül voltam, kiközösítve az osztály által. Ez már mem érdekel, de bánt hogy felnőttként is mindig kilógok. Kapcsolatok terén szintén nincs sikerem. Akárkivel próbálkoztam mindenkihez kevés voltam. Ezt éreztették is. Az utolsó exem is csak rövid ideig járt velem, de csak becsapott, kihasznált. Volt úgy hogy beszélt közös női ismerősökről, hogy ők milyen jó nők. Én pedig azóta is kevésnek érzem magam azoktól a nőktől. És attól is akivel bezzeg az exem azóta boldog. Hiába vágyok arra egy egész életen át hogy valaki éreztesse hogy szerethető vagyok.
2020. márc. 8. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy hisznek önmagukban.
2020. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is neked kell magadat szeretned. Nekem is max 1-2 barátom volt, azok is csak ameddig egy suliba jártunk. Kiközösítettek, stb. Érdekes módon egyetemen volt ez a legdurvább.

Most már lesz@rom mit gondolnak rólam, és nem hagyom hogy ilyet éreztessenek velem. Inkább leszek egyedül kibékülve magammal, minthogy azon stresszeljek állandóan mit gondolnak rólam

Ha nagyon társaságra vágyok online játékokhoz (régen mmo, mostanság lol pl) keresek társakat akikkel jászhatok is és beszélgethetek is.

2020. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így érzem magam.
2020. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!