Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális apám van?

Szerintetek normális apám van?

Figyelt kérdés
15 évesvagyok, elakarok menni regelenként futni a tó köré ami kb 1 percre vn a házunktól a ablakból látni, de nem enged el... MIIIVAAANN???
2010. júl. 24. 22:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
48%
Istenem, de bunkó emberek vannak itt! Csak mert annyit írtam, hogy igenis normális az apja, le kell pontozni? Aki ennyi alapján lehülyézi a saját szüleit az egy idióta barom. Gratulálok Kérdező!
2010. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

majd ha nem lesznek itthon elmegyek..

am meg Előző, nem én pontoztalak le.

2010. júl. 25. 12:32
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád kiröhögte, akkor veled ért egyet. Ő miért is nem engedhet el téged?
2010. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Uhhff...:D 15évesen nem engednek el a tó köré futni???:O Te szegény :S Ilyenkor már a legtöbb gyerek hétvégéket tölt haverokkal a balcsin stb..:D

Lehet vagy te vagy túl felelőtlen/béna...:/

Vagy elkéne kezdened kicsit eltávolodni tőle...Nem "érzelmileg" gondoltam, hanem kicsit függetlenedni...Nekem bevállt.

2010. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!