Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális apám van?

Szerintetek normális apám van?

Figyelt kérdés
15 évesvagyok, elakarok menni regelenként futni a tó köré ami kb 1 percre vn a házunktól a ablakból látni, de nem enged el... MIIIVAAANN???
2010. júl. 24. 22:43
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
nyafogó tinédzser???Fejtsd ki bővebben kérlek, érdekel!
2010. júl. 24. 23:04
 22/34 anonim ***** válasza:
96%
A soproni jereván-lakótelepi tó olyan, hogy meredek partja van és van 3-4m mély is néhol, és néha horgászni is szoktak ott, és abba könnyen belefulladhatnál ha leesnél és be is verheted a fejed.
2010. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
65%
Úristen itt ha egy tini bármiről ki mer írni egy kérdést, akkor az már egyből nyafogó tinédzser. Könyörgöm sportolni akar szerencsétlen, jobb lenne ha otthon a szobájában poshadna a gép előtt? Ennyi erővel basszus ki se menjen az utcára, mert mi van ha elüti egy kamion? -.- Úgyhogy szerintem sem normális apukád viselkedése, de ha anyukád elenged, én lesz@rnám mit mond apád és elmennék. :S Nem csak neki van joga dönteni ilyen ügyekben.
2010. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
40%
"MIIIVAAANN???" mint mikor a csajok nyafognak msnen. ezenfelül rögtön a felelősségteljes szülő döntését kérdőjelezi meg egy olyan ember aki még éépen ,hogy csak már nem gyerek.
2010. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%
szia lehet hogy egy kicsit eltulozza a dolgott de félt és igen normális akkor kérdezhetnéd ezt ha verne ütne vagy stb.... én 14 vagyok én is reggelente elszoktam menni futni nekem meg engedik nem is kérdezik merre...... SZERINTEM BESZÉLJ APUKÁDDAL hogy bizhat benned stb...... és nem kell egyböl kiakadni ha valami nem ugy van ahogy gondolod.
2010. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%

Lehet hogy apukád nem csak a víztől félt.

Én a tavalyi nyaram felét büntetésből a nagyszüleimnél töltöttem egy kis városban.

Papi egyik spanjának van ott egy pici péksége ahol eladóként kellet dolgoznom amikor ott voltam(hogy legyen valami kis hasznom is).

Reggel 6ra mentem, biciklivel 20 perc volt, a város szélétől egészen be végig a fő utcán, parkocska mellet(abban is volt egy tó

és arra is rá lehet látni a mellette lévő lakótelepről).

Munkába menet minden nap láttam ahogy az undorító hajléktalanok vagy másnapos emberek ott fürdenek(pucéran).Nagyon gusztustalan volt.

Ráadásul szinte mindig megszóltak, hogy tekerjek oda és hogy ezt meg azt csinálnák velem.(18 vagyok kicsit koravén ha kiöltözöm(pl buliba)

20nal lazán kinézek, Pesten a 13. kerületben lakom, ha kimegyek az utcára majdnem minden alkalommal beszólnak valamit,már megszoktam.

De olyan perverzet, gátlástalant még senki nem mondott nekem még a barátom sem nagyon.pedig nagyintól jöttem nem volt rajta kihívó ruha

és nem is viselkedtem úgy)

Ja meg én még távolabb voltam tőlük, ha közelebb jöttek lazán eltekertem(te meg elfutnál??)

Nagyon rossz(vagy mondhatom úgy is hogy megrázó) emlék ez nekem, pedig én nem vagyok gyenge lelkű tini kislány.

2010. júl. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
47%

Apukád normális, mert normális ha félt.

És te is normális vagy, mert a kamaszkor sajátja, hogy 'nemnormálisozzuk' a szüleinket és persze az is, hogy menni akarunk ide-oda.:)

Tudom, hogy a te életkorodban ez még talán nehéz, mert az ember szeret vehemensen reagálni a saját dolgaira de próbálj meg kompromisszumot kötni. Mondd el apukádnak ez neked miért fontos, hogy szeretnél futni és utána kérdezd meg mi lenne a megoldás, hogy közben ő is nyugodt legyen miattad. (pl.esetleg más útvonalon futni, többiekkel együtt)

2010. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Aha, köszi megértettem.
2010. júl. 25. 10:48
 29/34 anonim ***** válasza:
58%
Ha lát az ablakból, attól még elengedhetne. Inkább örülne, hogy sportolni szeretnél, nem pedig inni, stb.
2010. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sosem normális dolog, amikor egy szülő minden önállóságtól megfosztva neveli a gyerekét.

Majd ha leérettségizik, akkor főiskolára se engedi el, ha esetleg akar menni a gyerek, vagy dolgozni se, mert ott már nem tud rá figyelni non-stop? Minél előbb önállóságot tanul, annál életrevalóbb lesz. Ezt nem vallja be szinte senki,de akkor is így van.

15 évesen pláne nem olyan kicsi valaki, hogy reggel ne mehetne ki pár méterre a házuktól. Szerintem ez nevetséges.

Beszélj vele, és ha nem hat, akkor anyukáddal tárgyalj erről, hogy mit tegyetek.

2010. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!