Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az apám?...

Szerintetek normális az apám? Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Teljesen hülye...

14 éves vagyok,de minden este hív(általában a legalkalmatlanabb pillanatokban) és ha nem veszem fel,akkor hívja anyát(elváltak),aki általában pont olyankor van valahol(kozmetikus,masszíroztatás,stb) vagy akkor eteti a húgomat,aki másfél éves.

Már kértük,hogy ne hívjon,de hív reggel és este is.

Egyszer senki nem vette fel a telefont és 22.00-kor képes volt felcsengetni minket,hogy miért nem vettük fel a telefont....

Ha találkozok vele az utcán,akkor odajön és elkezd ölelgetni,meg kérdezi,hogy van-e rajtam trikó(7 éves korom óta nem hordok,de ez mind1) és húzza fel a pólómat,hogy megnézze,tényleg van-e.Eközben a barátnőim meg röhögnek és nem érzi apa,hogy ez nekem ciki.

Télen mindig eljött a házunk előtt,amikor indultam suliba,hogy megnézze,tényleg csizmában megyek-e,nem sneakercipőben meg hogy van-e rajtam sapka.

Tegnap pl. jöttünk haza este a barátnőimmel tornáról és elém jött kocsival és képes volt megállítani azért,hogy megnézze,jó-e a biciklilámpám.

Hetente 4-szer járok teniszezni és néha Ő is kijön játszani a barátaival és múltkor kint volt és elkezdett nézni,hogy játszom.

Mikor véletlenül rosszul ütöttem a labdát,elkezdett velem üvöltözni,hogy már 9 éve ezt tanulom,de nem vagyok képes eltalálni meg hogy minek járok ide és hogy ezzel Őt szégyenítem meg...Mindenki csak nézett minket,nekem meg olyan égő volt.

Meg csinált magának Facebook-ot és bejelölt...

Elkezdte figyelni,hogy miket írok,miket lájkolok,szinte minden képemhez írt valamit,ami nagyon égő(mostmár tiltottam :D).

Meg a másik...Jóba van annak a giminek az igazgatójával,ahova én nagyon be akartam kerülni(be is kerültem),de féltem,mert iszonyat kemény suli és Ő mondta,hogy majd beszél a pasival,hogy ne izguljak ennyire.Én mondtam neki,hogy nem kell,a segítsége nélkül szeretnék bejutni a suliba,de Ő csak beszélt vele.

Később persze mondta,hogy anélkül is simán bekerültem,csak biztosra akart menni.Ez olyan rosszul esett.Olyan hülyének néz,hogy nem tudok jó felvételit írni?!

A ballagásomra is elég sok pénzt adott és mondtam neki,hogy ne az egész osztály előtt adja oda(már így is sokan gondolnak elkényeztetettnek,nem akartam még egy lapáttal rá tenni),majd az ebédnél,de nem...Ő odajött és mindenki előtt adta oda a borítékot,amit a legjobb barátnőm rögtön ki is bontott és kb. a fél osztálynak elmondta,hogy mennyi pénz van benne.

De azt is mondtam neki,hogy nem kell sok pénz(mert már előtte befizetett egy franciaországi útra és vett egy új netbookot is ballagási ajándék címén),elég egy 10-es is...De nem,neki meg kellett mutatnia,hogy Ő többet is tud adni.

Ha ott alszom náluk,akkor felkölt az éjszaka közepén,hogy tudok-e aludni meg hogy nem kérek-e inni...B+,gondolom ilyenkor.

Meg felment az egyik barátjának a facebookjára,aki nekem nincs tiltva és megnézte a képeimet...

És van egy kép,amit a legjobb barátnőm csinált rólam és a barátomról az egyik éjszaka még Párizsban,ahogy alszunk...

De kicsit olyan a kép,mintha rajtam nem lenne ruha :S:$

Igazából van,csak ez ott nem annyira látszik,a barátomon meg nincs felső,szóval na...De annyira jó kép lett,hogy muszáj volt fel tennem,mert olyan vagyok rajta egyesek szerint,mint egy angyal és az lett az egyik legjobb kép rólam.

Apa emiatt most tökre leoltotta anyát,hogy hogy engedheti meg,hogy barátom legyek,stb..De istenem,ez annyira nem tartozik apára.

És most tökre lecseszte a barátomat(pedig eddig mindig vele példálózott...),pedig a párom apja az egyik legjobb barátja,de mindegy.A barátomnak kb. 4000 ismerőse van facebook-on és apa elkezdte nekem mondani,hogy mégis miféle emberek lehetnek azok és hogy vajon honnan ismeri őket.Én csak néztem,mert nem is értem,hogy ehhez miköze van.

Olyan kellemetlen tud lenni néha.


Mit tegyek,hogy ez megváltozzon?

Már beszélt vele erről a barátnője is,hogy hagyjon egy picit néha,de nem...

Segítsetek,mert már bele őrülök.


14L


2011. jún. 27. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezzzzzzz..ááá..végigolvastam nagyon durva:o

tuti már kikészültem volna...én kerülném..denagyon...

17L

2011. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 3 utcára lakik tőlünk...://
2011. jún. 27. 21:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e azt nem tudom,de fura,az biztos...
2011. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Két verzió van:


1.: örülsz, hogy ilyen apád van, aki pénzt, időt energiát nem spórolva ügyel, figyel a lányára, aki láthatóan legfontosabb neki az életben


2.: szólsz, neki, hogy fater, húzz a sunyiba, nem kell se a netbukod, se a franciaországi utad, se a qrva pénzed, utállak, szállj le rólam.


3. eset nincs, illetve az az, hogy egy számító kis ribi vagy.

2011. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mégis miért lennék számító ribi?!

Téged nem idegesítene,ha ezt csinálná valaki az életeddel?

2011. jún. 27. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja gondolom amiket vesz azt nem hajítod ki és mondod neki hogy húzz a francba fater. Egy hülye kis ... vagy aki ne tudja hol tart ...cikinek tartod az apád szégyelheted magad hisz csak agódik érted .
2011. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

XD azért érezni hogy még fiatal vagy. Ez hogy ölelget meg van e rajtad trikó, hát mégis csak az apád. Viszont tényleg nem kéne az életed mindenen egyes részében ott lennie meg kéne hagynia a személyes tered (facebook stb.) A tenisz nem vészes bár nem tudom mennyire volt nagy vita.


Az meg nem véletlen hogy elkényeztetnek gondolnak, már amikor olvastam "anyukám ilyenkor masszázson van pedikűr" meg egyéb hát biztos neki se az a problémája honnan lesz pénz kenyérre. De hát erről nem tehetsz ez van, legalább van moneytok. De az akkor is tény hogy elvagy kényeztetve mások szemszögéből legalábbis.


Mindenesetre ok hogy nem bírod apádat de azért ha már ennyire pénzt szánt rátok egy minimális tisztelet mutathatnál DE attól még letilthatod persze, meg ő adja a pénzt. Mert ha csak azért adná hogy aztán mondhassa hogy ő így meg úgy az se fair. Na nem mondanám hogy nagy probléma lenne a fateroddal. Ne csinálj semmit, ha nincs kedved ne vedd fel a telefont, facebookról meg már úgyis letiltottad.


Az iskola az meg hát ez van most erről lecsúsztál, lesz még alkalmad bizonyítani. Gáz, majd kihevered.

2011. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még pár évet bírjál ki. :)

Mondjuk nekem fura, hogy nem csak a "zaklatásait" kifogásolod, hanem a pénzelését is. Gondolom ez vagy megszokásból van, vagy meg szeretné vásárolni a szeretetedet, mert bizonytalan az érzéseid felöl és sokan ilyenkor az anyagiakhoz nyúlnak.

Hozzáteszem, hogy én sem örülnék, ha külföldön vagy akár itthon is, a 14 éves lányom egy ágyban feküdne a fiújával. Lehet, hogy nektek "mai" tiniknek ez normális, de nekem már nem, pedig nem mondanám magam trotyinak. :)

30L

2011. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom,hogy ne foglalkozzon velem,hanem azt,hogy ne égessen le mindig és ne hívogasson.

Már kikészít ezzel...Most pl. azt találta ki,hogy a gimibe minden nap elvisz és értem jön -.-

2011. jún. 29. 11:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki hogy nem kell. Ő neki is tiszteletben kéne tartani téged meg dolgaidat. Ez meg rád tartozik.
2011. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!