Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a bátyátokkal?

Figyelt kérdés
előfordult már, hogy szinte túlságosan is felnéztetek rá, rajongtatok érte? ez normális? 16/L
2010. júl. 24. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi, a bátyám és én nagyon nem vagyunk egyformák, mindig is ellenkeztünk mindenben. Ő az erő, a harc, az uralom és a fegyelem megtestesítője, én a béke, a csend, a természet és az önfegyelem megtestesítője vagyok. Állandóan hadakozunk, mindig marakodunk és veszekedünk, anya nehezen is bír minket :) De remélem, hamarosan kinövi ezt a korszakot, ideje lenne már! De az biztos, hogy csodálni nem csodálom, csupán a kitartását és a végtelen akaraterejét, ami viszont megdelelő indok a csodálásra :)

15/F

2010. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pl a bátyámmal sohasem voltam jó viszonyban,most úgyahogy elvagyunk.De pl a barátnőm és a bátyja imádták egymást,mindenhova együtt mentek,bulizni stb.Örökké ölelgették,puszilgatták egymást.

2010. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom őt. Egyszer már megpróbáltam megölni!
2010. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én büszke vagyok rá :D

Mondjuk már néha kikészít a viselkedése...folyton meg akar védeni mindentől. Ha megijedek valamitől akkor egyből szalad :D

Nem rajongok érte...de azért a teste szépen ki van dolgozva és az arca is helyes :D

Amúgy egész jó a kapcsolatunk, nem szoktunk sokat veszekedni meg semmi ilyesmit

16/L

2010. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lány és báty kapcsolatra volt kiváncsi a kérdező!
2010. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

nekem kettő is van az egyiket imádom de a másikat gyűlölöm.

neki meg is mondtam hogy nem tartom családtagnak!

2010. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nm biztos, mivel nem írt semmi konkrétumot így nem az én hibám, ha válaszoltam.
2010. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretjük egymást,de mindig veszekedünk.
2010. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Még mikor kicsi volt, nekem már akkor is a nagy báty volt, akivel igaz sokat veszekedtem meg verekedtem, de megvédett, ha arról volt szó. Nem mutatta ki, de mindig rajtam volt a fél szeme, mikor tizenéves voltam, meg most is. :P Nem sokat dumálunk, meg már elköltözött, de tudom, ha bajom van, számíthatok rá, és ez a lényeg.

23/L

2010. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

egyébként három van, az egyiket utálom, a másik kettőt szeretem, de főleg őt. de lehet, h csak azért, mert már nem lakik itthon.

2010. júl. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!