Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet az öcsémnek...

Honnan lehet az öcsémnek ennyi pénze? Egyszerűen nem tudunk rájönni a családdal. Mihez kezdjünk? Jó ötletek?

Figyelt kérdés
20éves 8általánosa van csak meg, 16 évesen már dolgozott, de az utóbbi 1évben csak itthon ül meg kocsikázik egész nap! Tele van ékszerrel az egyik nyakláncáról megtaláltuk a számlát csak az volt 250 ezer forint! Anyukámnak akkor ütötte fel a fejét a dolog mikkor kölcsönt akart felvenni, egy kandalló megvásárlásához, erre ő a 8 általános agyával úgy ki oktata anyukámat mintha 20 éve egy bankba dolgozna. És lebeszélte a kölcsönről, másnap reggel flegmán hazajött és ledobott egy borítékot az asztalra,benne volt 300ezer forint készpénz, csak 20 ezresek! Ekkor elszakadt a cérna apámnál és neki rontott, h mondja meg mivel foglalkozik, nos öcsém van vagy 170centi de egykézel úgy arrébb lökte a 120kilós apámat, hogy az repült vagy két métert! Azt az agresziót a szemébe még sose láttam. Nem bántott senkit, de félelmetes volt! Eltelt egy hónap és vett egy új autót(PEUGEOT 406) nem tudom mennyibe kerülhetett, de nem volt olcsó az biztos! A lényeg az, h az ő régi kocsiját meg nekem ajándékozta! Kezdtem aggódni és utána kérdezgettem a haverjainál, akik panaszkodtak, hogy nem foglalkozik velük és olyan emberekkel mozog mostanában akiknek "nem ügy egy ember élet" Végül tegnap rákérdeztem konkrétan, de mégis óvatosan, h miből van ennyi pénze! Erre azt mondta, "csak jól kell forgatni a pénzt" Én 4 éve egyetemre járok, de tény hogy 10szer olyan agya van mint nekem!
2010. júl. 24. 17:17
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
170 centi, de 11. éve Thai Boxol, nem volt agresszív velünk soha ez az egy ilyen esett volt, de itt is csak félre lökte apám, gondolom a büszkeség miatt, hogy nehogy már neki parancsoljanak vagy megpofozzák!
2010. júl. 24. 17:37
 12/43 anonim ***** válasza:
83%
szerintem dobjatok össze egy magánnyomozóra...én azt tenném.
2010. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, te is látod, hogy nem legális, amit csinál. Hisz akkor a kérdésre egyszerűen azt mondta volna, hogy ezt és ezt végzem ennyi és ennyi pénzért.

Én tuti eléállnék, ha vagyok vele olyan viszonyban, négyszemközt elmondanám neki, hogy nyilvánvaló, hogy valami illegálisat csinál, és ezt nem csak ti, a család látja, hanem olyan ismerősök is, akik nem biztos, hogy jóindulattal vannak felé. Szeretnél neki segíteni, hogy ne legyen gond, nem szeretnéd, ha fogást találnának rajta és feladnák a rendőrségen. Bla-bla-bla, a lényeg, hogy győzd meg, hogy elmondja.


Vagy: mondd, hogy nagyon vonzó, hogy ennyi pénze van és hát szeretnél te is ilyen jó munkát, segítsen neked ebben. Szedd ki belőle mindenképp, hogy mi a helyzet, mert a legnagyobb baj az, hogy ezzel nem csak magát sodorhatja veszélybe, hanem titeket is... :S

2010. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

[link]

Nézzétek meg a profilján miket árul....

2010. júl. 24. 17:43
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha a pókerből keresi a pénzét? Azzal nagyot lehet kaszálni ha jó a lapjárás.:))))
2010. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Az imént néztem meg én is, csak ez 115 ezer... lehet, hogy mégis csak jól forgatja azt a pénzt?
2010. júl. 24. 17:45
 17/43 A kérdező kommentje:

Annyira szeretnék benne hinni, hogy csak túl aggódom.

Szokót pókerezni is a legnagyobb klubokba jár el, de mindig panaszkodik, h nem nyer semmit!

2010. júl. 24. 17:47
 18/43 anonim ***** válasza:
70%
Na es most spamezzel, hirdeted testvered "bizniszet"? Tok rohej! Legyszives ne pocsekold idonket kerdeseddel es neked mar meg van, meg is volt a valasz.
2010. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm aki nem csinál mást csak pókerezik és messze az átlag fölötti anyagi színvonalon él.Szerencsés ember.
2010. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ennyire aggódunk, de amiket elad azzokat meg is kell venni! De mibőőől??
2010. júl. 24. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!