Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet az öcsémnek...

Honnan lehet az öcsémnek ennyi pénze? Egyszerűen nem tudunk rájönni a családdal. Mihez kezdjünk? Jó ötletek?

Figyelt kérdés
20éves 8általánosa van csak meg, 16 évesen már dolgozott, de az utóbbi 1évben csak itthon ül meg kocsikázik egész nap! Tele van ékszerrel az egyik nyakláncáról megtaláltuk a számlát csak az volt 250 ezer forint! Anyukámnak akkor ütötte fel a fejét a dolog mikkor kölcsönt akart felvenni, egy kandalló megvásárlásához, erre ő a 8 általános agyával úgy ki oktata anyukámat mintha 20 éve egy bankba dolgozna. És lebeszélte a kölcsönről, másnap reggel flegmán hazajött és ledobott egy borítékot az asztalra,benne volt 300ezer forint készpénz, csak 20 ezresek! Ekkor elszakadt a cérna apámnál és neki rontott, h mondja meg mivel foglalkozik, nos öcsém van vagy 170centi de egykézel úgy arrébb lökte a 120kilós apámat, hogy az repült vagy két métert! Azt az agresziót a szemébe még sose láttam. Nem bántott senkit, de félelmetes volt! Eltelt egy hónap és vett egy új autót(PEUGEOT 406) nem tudom mennyibe kerülhetett, de nem volt olcsó az biztos! A lényeg az, h az ő régi kocsiját meg nekem ajándékozta! Kezdtem aggódni és utána kérdezgettem a haverjainál, akik panaszkodtak, hogy nem foglalkozik velük és olyan emberekkel mozog mostanában akiknek "nem ügy egy ember élet" Végül tegnap rákérdeztem konkrétan, de mégis óvatosan, h miből van ennyi pénze! Erre azt mondta, "csak jól kell forgatni a pénzt" Én 4 éve egyetemre járok, de tény hogy 10szer olyan agya van mint nekem!
2010. júl. 24. 17:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
A francokat van 10szer olyan agya, szimplán bűnöző
2010. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
drog, lopás, behajtás
2010. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Hat mint mar kidolgoztad. Nem legalisan jon hozza a penz. A szomoru ebben az, hogy tud futni egy darabig, meg a rendorok is engedik, lesik, lehallgatjak, utana ra es tarsaira ugranak. Keszulj fel balhera, hazkutatas, ugyved kereses, birosag, stb. Szegeny anyad! Ez mind meg fog torteni, hacsak elobb le nem lesz puffantva. Meg sajat buntarsai sem teketoriaznak, ha kell, mindenki repul.
2010. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
NEm biztos, hogy bűnöző. Lehet , hogy FOREX. Abszolút legális és tényleg csak jól kell forgatni a pénzt.
2010. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
78%

Az öcséd bűnöző, valószínűleg maffiában van. Testvér vagy nem, azonnal feljelenteném, főleg, miután elkezdte terrorizálni a családot.

Nincs "tízszer olyan agya", mint neked, csak nem fél galeribe keveredni.

2010. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

például...


kamionokból kipakolni a határnál, pl elektronikai cuccokat és eladni


drogot árulni (egy gramm kokain legalább 30.000ft)


q.rvákat futtatni (20évesen nem hiszem)


autót lopni, eladni...


lehet pénzbehajtó vagy hímringyó (férfi q.rva) is... bérgyilkosok nem szoktak lenni húsz évesen, ha csak 170cm nem hiszem hogy verősember vagy behajtó lenne..


bármi is az biztosan illegális, én hívnám a rendőrséget, hogy rossz körbe keveredett a bátyám, vagy bízz meg egy magánnyomozót első körben, aki készít fotókat...

inkább állítsák le most mielőtt nagyobb bajba keveredik pl megöl valakit vagy bankot rabol.

2010. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

Utolso valaszo,

Mikor szulettel? Tegnap? Ha legalis modon szerzi a penzt, akkor nem lokdosne apjat aki kerdezi. Nem lenne ideges, titokzatos. Ne keszpenz, hanem inkabb csekk lenne nala.

2010. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza lehet(remélem is) A laptop mindig nála van, és mobilinternet is van rajta! A számitogépét meg soha nem kapcsolja ki és msn en is mindig fent van(ha nincs itthon akkor is) mióta nekem partnerem ez van neki ki írva: "Ne zavarj devizázom :)" Soha nem értettem... Nagyon remélem hogy ez lehet a megoldás!!!!!!
2010. júl. 24. 17:33
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Kövezzetek és pontozzatok le de én azt mondom,csodálom az ilyen embereket akik bele mernek vágni mindenféle, nekik új dologba és addig csinálják amíg nincs eredménye. Ez most legyen egy üzlet felépítése vagy egy droghálózat kiépítése.Mert valljuk be mindkettőhöz kemény kitartás és szorgalom kell. És valóban itt a példa, hogy pénzkereséshez nem kell diploma meg mindenféle vezérigazgatói poszt.Jókor kell lenni a jó helyen.:)Valószínűleg az öcséd sem legális úton keresi a pénzt, de hát ő fogja elvinni a balhét ha valami nem jön össze.Régen ilyen volt a szomszédom is lopott, csalt, hazudott de egy idő után abbahagyta és jó útra tért.
2010. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik akkor elmondaná ha legális lenne :(
2010. júl. 24. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!