Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ráerőltetés volt?...

Ez tényleg ráerőltetés volt? Igaza van az anyósomnak?

Figyelt kérdés

Kérdeztem a fiamat, hogy szeretne-e jönni velem templomba, azt felelte, hogy igen. Anyósom épp nálunk volt, és rögtön rákezdte, hogy ne erőltessem már rá a gyerekre a vallást, fél órán keresztül cirkuszolt nekem, hogy hogy képzelem ezt.


Egyrészt ne szóljon már bele, hogy hogy nevelem a gyereket, másrészt a fiam 11 éves, el tudja már dönteni, mit szeretne. Nem viszem magammal erőszakkal a templomba, hanem mindig megkérdezem, hogy akar-e jönni, és szívesen jön.


Szerintetek ez ráerőltetés? Az anyósomnak van igaza vagy nekem?

Hozzáteszem, a férjem is hívő, anyósomék viszont nem.


2010. júl. 24. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
08:49-es vagyok. pont ez az,hogy muszaj,es en nem szeretnek menni...
2010. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ellent kell mondanom, de a Jehova, Hit stb (van még jónéhány) szekták, ha nem hiszed, olvass utána. Egyik ismerősömnek a gyerekét beszervezték, aztán haza se mehetett, szüleit meg kellett tagadnia, mindenét elszedték, hónapokig foglalkozott vele a sajtó is,koldult és dolgozott nekik ingyen, és csak évek múlva tudta a kezük közül kiszabadítani a fiát. Nem beszélve arról, hogy megszabadulni is nehéz tőlük. Én jól megoldottam, mindig jöttek beszervezni, én meg mindig átküldtem őket a szomszédhoz, mondván, a szomszéd nagyon vallásos, biztos jól el fognak beszélgetni. A szomszédom református pap:) Egy idő után minden szektás messzire kerülte a házunkat, de még a környéket is:))
2010. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!