Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy "szégyent" hozok a családomra?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít, hogy lány vagyok. Folyton úgy érzem, hogy miattam rossz. Van 3 fiú unokatesóm (csak fiú unokatesóim vannak) és abból 2 tök olyan mint amilyet apa szeretne. Viszont én lány létemre nem foglalkozok a szereléssel meg az ilyenekkel...nem is nagyon értek hozzájuk. Az egyik unokatesóm már ilyen garázsba szerel és még csak 8 éves és olyan mintha felnőtt lenne autószerelésbe. Nagyanyám is mindig róla beszél...apán meg érzem, hogy ő is szeretné ha fia lenne. Én nagyon hülyén érzem magam ilyenkor...úgy érzem, hogy az én hibám az egész. Apukám mind a 2 tesójának van egy olyan fia aki ért a gépekhez és azzal fog foglalkozni valószínűleg, de én nem hiszem. Mindig jönnek segíteni apának szerelni én meg úgy érzem, hogy teher vagyok...nekem ez így nagyon rossz.

Mit tegyek? Az én hibám tényleg?

13/L


2010. júl. 23. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is a te hibád. Te lány vagy. Ne az érdekeljen, hogy nem tudsz szerelni meg ilyenek. Arra gondolj, anyudnak milyen jó, hogy van kit tanítani sütni, főzni stb. Egy anyának egy lány gyerekkel mindig sokkal könnyebb.
2010. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is tehernek éreztem magam, mert hát a legkisebb vagyok, meg nem is fiú...sírni tudtam volna amikor rohantam megmutatni apának a jó dogáimat, elintézte annyival, hogy 'na' és tesómmal(fiú) bármiről tudott beszélni. Apa nagy motoros , és szerelő is. Így hát egyszer megkértem, hogy motorral vigyen el egy körre :) egyszerűen imádtam, hetente 1X minimum megyünk néhány kört :D és nézem vele a forma1-et ( noha nem érdekel kicsit se).Azóta sokkal jobban érzem magam :) Próbálj meg érdeklődést mutatni az iránt amit csinál, tetszeni fog apukádnak is :)
2010. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezzel nem hozol szégyent senkire!Örüljenek,hogy egészséges vagy!:) és,hogy egyáltalán vagy.

Mert van,akiknek gyerekük sem lehet,bár szerintem ezt te is tudod!Mármint saját gyerek..

2010. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De aranyos :)

Nem a te hibád, cicám. Apukád téged is szeret, nem kell ahhoz gépekkel foglalkoznod. Biztos vagyok benn, hogy nem vagy teher senkinek sem. A sok fiú között egy ragyogó virágszál lehetsz :)

2010. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy hibás! Szörnyű dolog, mikor egy gyerek úgy érzi, hogy miatta nem mennek jól a dolgok, és hogy nem szeretik! Figyeld meg, mikor majd kicsit idősebb leszel, 5-6 évvel, és lesz barátod...... Nem fogod tudni magadról leakasztani apádat, mert annyira félteni fog. Szerintem próbáj meg vele erről beszélni, hogy neked rossz, hogy levegőnek néznek.
2010. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem biztos :).

Apa kemény rocker és kamionos, volt már egy csomó gépe. Pár hónapja vett egy rakodógépet és most azt szereli. Az f1-et nem nagyon szereti meg a focit se. Szoktam vele menni kamionozni :D meg én is azokat hallgatom amiket ő. Ha mutat ilyen régi videókat (Hofit meg hasonlókat) azokat szívesen megnézem. Általában próbálok érdeklődni azok utána amiket szeret. De én mindig úgy érzem ha fiú van a közelbe, hogy apa jobban örül volna egy fiúnak...


A múltkor az volt, hogy a 8 éves unokatesóm elment az apjával a munkahelyére szerelni. Azt mondták, hogy ha nagyobb lesz akkor biztos fog menni oda az apjával dolgozni (a másik unokatesóm 18 és ő már ott dolgozik) szóval ők úgy ketten ott lennének, és hogy a harmadik is menne oda. Apa meg azt mondta, hogy akkor lenne teljes ha engem max felvennének sofőrnek (vagy valami ilyesminek). Amúgy szeret mert ha nem szeretne azt észrevenném. Csak tök szerencsétlennek érzem magam akkor is amikor mondja, hogy vigyem neki oda ezt meg azt és fogalmam sincs, hogy miről beszél...

2010. júl. 23. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
21:24-es vok...Ha már tényleg ennyire 'baj van', akkor érj el nagy sikert te is valamiben :) Szerezz valami hobbit ( deszka, kori,BMX,és hasonlók..) ne legyél barbibaba, meg ilyen ' emóssh pitsah' se. Legyél lány, de ne túlozz :) 13/L
2010. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22:10. Nyugi azokat utálom :D

Amúgy nem vagyok valami lányos...vagyis nincsenek rózsaszín, barbis, hannah montanas cuccaim. Meg hsm, sp, afc meg semmi ilyesmi.

2010. júl. 23. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
o.O hallod...ez már nehéz eset :D továbbra is tudom akk ajánlani a sportot, mert ha valami sirály trükköt bemutatsz neki, bizonyíthatod hogy apád lánya vagy :) ( azért ne törd össze magad)
2010. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szegény drágám :(

kérd meg, h mutassa meg, h kell ezt-azt csinálni, mi micsoda a szerszámok közt, akkor is ha nem érdekel. és mesélj a fiúról aki tetszik (nem baj ha nincs) tuti egyből odafigyel majd. nehéz a kemény apákkal, nem jól mutatják ki a szeretetüket, de ne légy túl fiús szerintem, félteni fogja a csinos lányát, ha megtudja h más is szemet vetett rá.

2010. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!