Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A Barátom zárkózot...

Mit tegyek? A Barátom zárkózott típus, de ez a családomra is kihat.

Figyelt kérdés
Az a helyzet h veszekedés van a családban a párom miatt.. szeretik, és elfogadták, mert normális fiú, de a testvéremmel nagyon sokszor az okozza a nézeteltéréseket, h két szobás lakásban lakunk édesanyánkal, és mi ugye tesommal egy szobába vagyunk. neki van párja nekem is.. eddig angyjábol megoldottuk h ki mikor találkozzon a barátjával, de mostanában ezt már nem tudjuk megoldani, főleg h ilyenkor a szünetben tudnék én is sürübben lenni a barátommal, mert távkapcsolatban élünk. Növéremnek viszontminden nap itt a barátja, és van h csak egy oorára jönne el a barátom, azért buszozna, de a tesomnem érti meg.. mit tegyek? tancástalan vagyok.. nagyon összevesztünk reggel tesommal.. már nyugtatokat szedtem be.. anya is sík ideg miattunk.. pedig nemv agyunk rossz testvérek.. =(
2009. dec. 29. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

vagy a tesódéknak vagy nektek albérletbe kéne menni...

de tényleg

kicsi a lakás, nem fértek el

2009. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom.. csak ő nyáron költözne össze a barátjával.. ő 22 éves én 19.. felőlem ez még nem megoldható.. se nekem se a páromnak nincs keresete.. tanulunk mindketten. köszönöm azéért.. várom a további válaszokat!!!
2009. dec. 29. 14:44
 3/5 A kérdező kommentje:
szal az a baj h nyárig nem akarok veszekedni..se vele se a szüleimmel emiatt.. és főleg nem a barátommal.. =(
2009. dec. 29. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a tesóddal mert ő bármikor te viszon nehezen tudsz talákozni!

Éppen amikor ti találkoztok mehetne a tesód a párjához!!

Oldjátok meg reméljük sikerül

2010. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy jön ide a barátod zárkózottsága??
2010. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!