Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (Kérdésed túl...

Mitévő legyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

18éves vagyok, Tegnap derült ki hogy 3 ponttal lecsúsztam a szakról, amire jelentkeztem. Eléggé kibuktam. Több lehetőség is felmerült.


1)Holnap ugye megtudjuk hova adhatom be a pótfelvételit. Szóval pótfelvételizek, de itt megeshet hogy nem olyan karr ajutok be, amihez kedvem van vagy egyáltlaán érdekel. ( ja és nem szeretnék csak államilag támgoatottra jel.)


2) Valami OKJ-s képzés egy évig


3)Bátyám munkaheléyn lenne egy recepciós állás, havi 120 körül keresnék. Egy évig dolgozhatnék ott.



Ti mit választanátok? A barátom máshol tanul nem ott ahova esetéleg mehetnék dolgozni. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz és félek hogy ha elkerülök akkor vége. Még vele ezt nem tudtam emgbezsélni, majd csak este, de tudom mit fog mondani.. Hogy menjek dolgozni, és hogy támogat.


Baromi rossz helyzet...


2010. júl. 23. 17:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Elmondanám hogy butaság amit a pótf-ről mondasz. A fősulik meghírdetik az összes helyet amit nem töltöttek be..Van kötzük államilag támogatott hely is. Jól körül kell nézni :)


SAjnálom :( Én is ilyen peches vagyok. legalább akkor buktam volna eg yjo nagyot..ne 3 pontot :S

2010. júl. 23. 19:10
 22/24 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad? Tavaly se volt állami hely, csak fizetős. Nem hiszem, hogy ez idén másképp lesz.
2010. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy vannak állami helyek. Idéntől törvény írja elő, hogy csak költségtérítéses képzésre lehet felvenni azokat, akik pótfelvételi útján kerülnek be. Nem volt butaság, amit a hozzászóló mondott.
2010. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ha van rá mód én a helyedben megpróbálnám a sulit és a munkát egyszerre csinálni,egy próbát megér,sokan csinálják,aztán vagy sikerül agy nem de legalább megpróbáltad és ha mást nem de egy kis tapasztalatot nyersz vele.

21/N

2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!