Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz gyerekek szülei! Ti...

Kamasz gyerekek szülei! Ti mit gondolnátok arról, hogy ha a lányotok holmijai közt találtatok volna injekciós tűket?

Figyelt kérdés
16 éves lány, és azt mondta, hogy fülbevalót szúrt a barátnőjének.
2010. júl. 23. 16:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazat mondott a lányod, mert nem írtad, hogy jellemében megváltozott meg ilyenek.
2011. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam el a válaszokat, de Te ismered a lányodat, neked kell tudnod, hogy megbízhatsz-e benne, az "alibije" helytálló lehet, én is szúrtam már ki tűvel a barátnőmnek a fülét, és nekem is megcsinálták ugyanúgy. Szóval nem feltétlen hazudott. Ha a viselkedése nem változott, nem marad ki sokat otthonról akkor szerintem nem kell aggódnod. Persze, most mondanám, hogy kutass még a dolgai között, de inkább ne tedd, én sem örülnék neki, ha a szobámba a szekrényeimbe, fiókjaimba turkálnának, na nem mintha tűket, vagy fehér porokat, tablettákat találnának.
2011. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ha már szúrná magát, akkor észrevennéd, hogy drogozik, hacsak nem vagy vak, de akkor magadra vess.
2011. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
alapból miért nem lehet hinni, bizalmat adni egy gyereknek?
2011. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok, van a fiókomban néhány tű, de a következő okokból: begyógyult miteszerek, pattanások felnyitására, világító paradicsomhoz - vegyszert kell fecskendezni bele.

A fecskendőt pedig az egyik miniatűr cserében levő növényem öntözésére használom, mert minden más eszközzel csak az asztalt sikerült leborítanom vízzel.

Viszont a fenti készlet miatt már rám is néztek furcsán :))

2011. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem sem drogozik hanem a fülbevaló a ludas. Nem is értem miért kell kutatni a gyerek dolgai között.
2011. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!