Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz gyerekek szülei! Ti...

Kamasz gyerekek szülei! Ti mit gondolnátok arról, hogy ha a lányotok holmijai közt találtatok volna injekciós tűket?

Figyelt kérdés
16 éves lány, és azt mondta, hogy fülbevalót szúrt a barátnőjének.
2010. júl. 23. 16:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
milyen tűk voltak? mert droghoz rövid, vékony tűt használnak, mig fülszúráshoz hosszú vastagat inkább.
2010. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
miért gondoltok egyből a legrosszabbra. Szúrhatta a barátnője fülét injekciós tűvel. egy 16 éves lány nem valószínű hogy lövi magát,annak más nyomai is lennének. _Megváltozna teljesen és kifordulna magából. Milyen rosszindulatúak vagytok. :(
2010. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy használ(t) drogokat, mert nem láttam volna 'másnak', mint amilyen szokott lenni. Általában nem alszik barátnőknél, meg huzamosabb ideig nincs távol itthon.
2010. júl. 23. 16:56
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak hülyéskedtek, aztán szakadtak a röhögéstől... Én is csináltam/csinálok hülye és értelmetlen dolgokat amíg fiatal vagyok :D

16/L

2010. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
61%

Úgy látszik nincs meg köztetek a napi kapcsolat . Arragondolok, hogy nem ismered eléggé.

Mindenféleképpen nézz utána nehogy baj legyen és másmiatt van nála, de úgy hogy ne sérts meg , ne gázolj a lelkivilágába.Mondd el neki, hogy neked ez mennyire rossz érzés . Ne vádold meg hagyd, hogy ő beszéljen....

2010. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
en is szurtam amr fulet injekcios tuvel, sot a benott miteszereimre is azt haszalok! igaz nagyon rovidet. Azert,mert az steril. Ne gondolj rosszr,plane,ha nincs okod a viselkedesere nezve!
2010. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
65%
Nézd át a testét, pl mikor fürdőruhában van. De ha már nem akar fürdőruhában lenni, az is gyanús. Lehet h épp nem a szurkálja, hanem ott ahol ahol nem látszik...
2010. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%
*nem a karját szurkálja
2010. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Jaj nemár. Szegény lány. Nekem is van injekciós tűm, fület szúrtam vele. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Kár, hogy ennyire nem bízol a lányodban.
2010. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
és mit szúrna, maximum heroint (jó, amfetamint de az ritka, hogy szúrják), de ki az aki 16évesen heroinozik szerencsée az már tizenöt éve kiment a divatból, pláne amióta bejöttek a szintetikusak.
2010. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!