Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz gyerekek szülei! Ti...

Kamasz gyerekek szülei! Ti mit gondolnátok arról, hogy ha a lányotok holmijai közt találtatok volna injekciós tűket?

Figyelt kérdés
16 éves lány, és azt mondta, hogy fülbevalót szúrt a barátnőjének.
2010. júl. 23. 16:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Hát azt nem mondom hogy fűvezik, mert ugye nem én élek vele, nem én találkozom, beszélek vele mindennap." 16:44


és ez hogy jön ide??? attól még füvezni füvezhet, tudod azt szívják, nem szúrják :-o

2010. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
jaj nem kell aggódni, ha nem depis akkor sztem semmi gáz. igenis lehet vele hülyéskedni...nekem is van cigim a szobámban pedig més soha nem cigiztem...csak hülyülünk vele meg videókat csinálgatunk..semmi extra meg aztán fület is szúrhatott vele
2010. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
ennyi idősen mi is azzal szúrkáltuk egymás fülét...ha amúgy nincs gond vele szerintem lehet igaz amit mondott...BIZALOM...
2010. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
8%
Aki egy injekciós tűvel szúr magának fülit, piercinget, az nem normális! Sokkal jobban fáj, mintha belőné szakember (kozmetikus, tetováló, stb.). Én rákérdeznék nyíltan, hogy minek neki a tű. Lehet, hogy haragudni fog, de meg fogja érteni, hogy az ő érdekében kérdeztél rá a dologra.
2010. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Utolsó: de már rákérdezett nyíltan, és a lánya meg is válaszolta.:D Amúgy akkor én se vagyok normális, mert szúrtam már piercinget/ fülbevalót.
2010. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szia!nem olvastam el a kérdésre érkezett válaszokat,gondolom sok mindenkinek a drog jut eszébe,és bár nem ismerem a lányodat,de végülis igaz lehet az állítása..én is szúrtam már át barátnőmnek a fülét injekcióstűvel,meg az enyémet is szúrták már át..ha van olyan bizalmas kapcsolat köztetek esetleg ülj le vele beszélni,viszont a kutakodást nem ajánlom,anno én is utáltam ha a cuccaim között kotorásztak,bár sejtem milyen nehéz lehet ebben a helyzetben a szülőnek..kitartás! 20/L
2010. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek titeket , ez nagyon család / emberfüggö !

A lányod mien ? Kedves családcentrikus jo tanulo . vagy inkabb egy makacs , lázadó családtol eltávolodo ? mert ha távolodo akkor valoszinü , hogy ezt drogra használja , de a vénás drogok NEM olcsók !

2010. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az utolsó 3 tűhöz hasonló VASTAGSÁGÚ(méretű)amit találtál azt fülszúráshoz használhatták.Az első három inkább gyanús,abból is az első és a harmadik inkább gyakrabban használt "drogos"tű.Azonban ez sem bizonytana semmit.

[link]

2011. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 ava87 ***** válasza:
100%
Ennyi idős koromban az én szobám tele volt tűkkel pedig sose voltam drogos, arra se lennék képes, hogy megszúrjam magam. Viszont nagyon sok piercinget csináltam. Na nem injekciós tűkkel, azzal csak kezdetben szúrtam fület, aztán megfigyeltem, hogyan és mivel kell, de mindegy is, az is tű. Anyukám is aggódott eleinte, hogy biztos másra kell, de aztán látott egyszer "munka" közben, onnantól kezdve nem aggódott :) A másik, hogy injekciós tűvel egy csomót marháskodtunk, ilyeneket, hogy felszívtuk vele a meggylét és "szurit" adtunk egy almának, meg hasonló marhaságokat találtunk ki :)
2011. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Magamnak az összes piercinget tüvel szúrtam.

Söt a piercingesek is branült használnak, ami majdnem ugyanolyan.

Simán hihetsz neki :)

Egy kislány anyukája

2011. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!