Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám úgy beszél velem mint a...

Anyám úgy beszél velem mint a kutyával, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Anyám úgy beszél velem mint a kutyával, ha szépen szólok, ha csúnyán. Mindig is tudtam, hogy nem szeret engem, de mostanában valahogy rengeteget veszekszünk. Néha már legszívesebben megütném, nagyon kell uralkodni magamon,hogy ne tegyem. Szerintetek mit lehet tenni?

A legjobb lenne ha eltakarodna itthonról és soha nem lenne itthon,addig legaláb nyugalom van.


2010. júl. 23. 15:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ha nincs kocsid vagy nincs buszra pénzed, mert még tanulsz és a autót nem kapod meg, vagy, mert nincs jogsid nem tudsz elmenni a 30 km-re fekvő bolthoz akkor írd fel a papírjára, én is szoktam olyant! De pizzán ne akadj ki lehet azt sütni és, nekem bolti nem is kéne. És télleg felnőhetnél!
2010. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

Én maximálisan meg tudom érteni a kérdezőt!

Mármint ha valóban ugyanabban a helyzetben lehet mint Én!

Én se tudok konkrét dolgot mondani, ami annyira "szörnyü" iylenek a mindennapok én a kis dolgok mögé is tudok látni mert átélem:S..Engem is a hideg ráz amikor egy légtérbe vagyok a szüleimmel,de muszály mert nincs pénzem Albérletbe menni pedig dolgozó ember vagyok:S

Mindenki aki leszólta a kérdezőt nyilván elkényeztett gyerkőc volt..állandoan ki volt nyalva a segge :S Nem ismerik azt, hogy mit jelent az ha 21 évesen mondjuk arra eszmélsz h a faterodtol egy puszit nem kaptál életedbe,meg hogy egy értelmes mondatot nem tudtok váltani mert rohadtul nem érdekli hogy mi van veled és nagyivbe leszarja mit pofázol azóta amiota az eszedet tudod:S Jo lehet h nyafogos vagyok,de lány vagyok ez van:P és máshol mit látsz??igy kicsi lányom ugy kicsi lányom igy szeretlek ugy szeretlek...én meg ezt sose halottam a szájukbol...meg ha mersz valakinek panaszkodni mindenki lehord mert mindenki azt hiszi te vagy a rossz..mert eleged van belölük és nem tudsz uralkodni magadon...mert h ők nem tudnának igy beszélni a szüleikkel...én se tudnék ha nem igy álltak volna hozzám...ENNYI A REJTÉLY!!

Az is igaz h tartozok a tisztelettel mert felneveltek...de nem mind1 hogy hogy neveltek fel...hogy nap mint nap megalázóan viselkednek veled,ugy mintha te nem kellenél oda,vagy ugy hogy állandoan a szeretetet mutatnék feléd...a kérdező is valószinüleg ebben a helyzetben van...Régen faterom volt csak ilyen..most már muterom is...azt érték el nálam hogy szinte már csak gyülöletet érzek irántuk:S


Elnézést hogy ilyen hosszu de felhuztam magam a sok kis elkényeztetett barmon:S

Kérdező,maximálisan meg tudlak érteni..


A válasz: Semmit nem lehet tenni...ők a szüleid mindig az van amit ők mondanak..Max annyi h elköltözöl és akkor lehet h ráébrednek h hopp van egy fiuk..de a mai világban nem lehet csak ugy külön költözni:S Nekem is ezért nem megy..

2010. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ott a válasz-el kell költözni.


Aztán majd ehetitek a kefét, hogy pizza kell(ene) meg a tök tudja mi.


Ha az én gyerekem lennél-és megtudnám, hogy ilyen miatt meg akarsz ütni-darabokra törném a karod, hogy tuti többet az életben ne tudjál egy szelet pizzát se letolni a torkodon. Anyád pénzéből.


Ja, soha nem vertem meg a gyerekeim, és veszek / sütök pizzát ha kérik. De 11 és 2 évesek.


Én 12 éves korom óta főztem anyámra és testvéremre-tanulás mellett.


Szóval, a kis elkényeztett taknyok Ti vagytok (kedves utolsó, ez főleg Neked szól).

2010. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Egyébként, a 11 évesem megfőzi a teáját, szendvicset csinál, tojást süt..

És biztos vagyok abban, hogy pont Ő az aki sosem fogja ilyen hülyeségek miatt a sebeit nyalogatni.

2010. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Nem vagyok egyáltalán elkényeztetve..éppen ez a baj...totál fére értetitek szerintem a kérdezőt is!Nem a pizzán van a hangsúly,hanem a viselkedésen!Képzeld el én mindent szinte megcsinálok!Főzök,takaritok stb..mégis állandoan csak lebaszva vagyok!És ilyenkor merül fel a kérdés hogy miért???!!!(hasonloan ahogy a kérdező is kérdezi h miért beszél igy az anyja) Erröl van szó nem konkrétan a pizzáról:S
2010. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Jah,a "regényiró" 21 éves lány voltam:P


Marha érdekes, hogy aki nincs ebben a helyzetben az totál a gyereket hozza ki szemétnek MINDIG!!!holott egy cseppet sem gondol bele a helyzetébe..meg se probálja megérteni...:S

2010. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Költözz el!HA MEG NINCS PÉNZED, AKKOR KEZDJ EL SPÓROLNI ---> Kezdetben az is jó, ha nem pizzára költöd a pénzed.
2010. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!