Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám úgy beszél velem mint a...

Anyám úgy beszél velem mint a kutyával, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Anyám úgy beszél velem mint a kutyával, ha szépen szólok, ha csúnyán. Mindig is tudtam, hogy nem szeret engem, de mostanában valahogy rengeteget veszekszünk. Néha már legszívesebben megütném, nagyon kell uralkodni magamon,hogy ne tegyem. Szerintetek mit lehet tenni?

A legjobb lenne ha eltakarodna itthonról és soha nem lenne itthon,addig legaláb nyugalom van.


2010. júl. 23. 15:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
20 évesen miért nem mész le te és hozol fel magadnak pizzát??
2010. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert városon kívül lakunk, és ha anyámék úgy is beautózkátak a városba, ráadásul a boltokba is, akkor én miért pazaroljam feleslegesen a benzinemet? De bizonyára nagy dolog lett volna az az egy pizza na. :S
2010. júl. 23. 16:07
 23/37 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz lenne magadba nézni? Így van, miért nem mész le és hozol pizzát magadnak? Olyan vagy mint egy 12 éves az írásod alapján, nőj már fel! 20 éves vagy apám! Lemehetnél a boltba magadnak, semmit nem kéne csinálnia anyádnak azon kívül, hogy ebédet kapsz, meg kimossa a ruháidat. Felnőtt ember vagy 2 éve! Nem tűnt föl? Ja bocs, jobb anyuci kicsi fiának lenni.
2010. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%
Pff... 20 éves létedre tegyen mindent a kis segged alá? Nem csinál vacsorát jajjajj.. akkor is biztosan késésben voltál az elalvással? Ez szánalmas. És még pizza sincs :O
2010. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
az élet másról sem szól mint hogy másokhoz alkalmazkodj... ha ennyire kiakszt az anyukád akkor menj el dolgozni és vegyél ki egy lakást.
2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a dolgok nem úgy működnek, hogy takarodjon el itthonról meg mindjárt megütöm...Az anyád...20 évig ellátott, fizette az oktatásod, kaját, ruháidat mindent! Nem lehet hogy túl kényelmes vagy? Egyébként meg ha tudod h nincs otthon valami kaja te is meg tudod venni amikor jössz hazafelé. Nem gondolom, hogy nagy kitérő lenne. Próbáld meg észrevenni, hogy mitől olyan amilyen, mert biztos h nem csak úgy viccből. Szerintem természetes h 20 évesen valakinek nem az az első gondolata, hogy hú akkor elköltözöm (ez leginkább a többieknek szól). Anyud is emberből van, érzései vannak, és biztos vagyok, hogy van valami a háttérben, hogy ilyen veled/veletek...esetleg megkérdzhetnéd, hogy kivételesen te segítetsz-e neki valamit ilyenek.

Persze ezt most mind úgy írom, hogy nem látok bele mi van nálatok, de érdemes ezeket megpróbálni, és nem minden rosszabb hangsúlyt magadra venni...

hajrá!:)

2010. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Lehet hogy részben az is a baja hogy 20 éves vagy és még ő csinálja meg a kajádat is! Én 14 vagyok de már magamnak csinálok kaját, mert ha kérem van hogy rám szól hogy már azért ennyire önálló vagyok....
2010. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Jót nevettem a kérdezőn..Hihetetlen, hogy egyes emberek nem veszik észre magukat.Te tipikusan az a fajta vagy, aki mindenben a rosszat látja.Szégyeld el magad, hogy eszedbe jutott az, hogy megüsd a saját Édesanyádat, ráadásul egy olyan dologért, amit egy átlag ember teljesen normálisan kezel..Amikor írtad, hogy úgy bánik veled az anyukád, mint egy kutyával, azt hittem valami durva dolgot fogsz írni.Erre az a te problémád, hogy nem csinált neked kaját. Huh. Készithetnél egy dokumentumfilmet a szörnyű életedről.
2010. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Megértelek, ha boltban volt vásárolhatot volna neked. Legjobb ha elköltözöl.
2010. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én is az előttem szólókhoz csatlakozok. Örülj egyáltalán hogy ott élhetsz, hogy főznek, mosnak utánad. Nem csodálom ha mérges veled, ha ennyire ráakaszkodsz még mindig. Én 23 vok, anyámmal élek, de ha nem csinál kaját vagy nem hoz nekem ezt-azt a boltból, akkor basszus lemegyek érte, és ha éhes vagyok megsütöm magamnak azt a 3 szem tojást, virslit vagy összeütök bármit ami könnyen elkészíthető. Volt hogy egy hétig nem láttam, mégsem koplaltam. Néha ő is idegbeteg, de akkor ráhagyom had mondja. Dolgozok már és én pénzt is adok neki -villanyra, vízre- mégsem nyavajgok. én is sajnálom a benzint, de nem kell benzinzabáló kocsit venni, az én Trabim sem egy Merci de a célnak megfelel. Minden hónapban tartok nagybevásárlást, akkor Tesco, Auchan, Lidl, Penny, Pláza, bejárok mindent ami létezik és bevásárolok magamra. Nem várom el anyámtól hogy ő vegye nekem amire szükségem van. És szerintem neked sem kéne elvárnod 20 éves fejjel, nem vagy már gyerek. Ha önálló életet akarsz költözz el. Én Kb. 10 éves koromban gondolkodtam így mint te.
2010. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!