Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám úgy beszél velem mint a...

Anyám úgy beszél velem mint a kutyával, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Anyám úgy beszél velem mint a kutyával, ha szépen szólok, ha csúnyán. Mindig is tudtam, hogy nem szeret engem, de mostanában valahogy rengeteget veszekszünk. Néha már legszívesebben megütném, nagyon kell uralkodni magamon,hogy ne tegyem. Szerintetek mit lehet tenni?

A legjobb lenne ha eltakarodna itthonról és soha nem lenne itthon,addig legaláb nyugalom van.


2010. júl. 23. 15:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
te vagy az Gery?
2010. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Mondj példákat, kíváncsi vagyok.


1. Miket mondasz anyádnak szépen

2. Miket reagál rá?


3. Miket mondasz neki csúnyán

4. Miket reagál rá?


Szó szerint. Utána megmondom mit tegyél.


Oké!


1. Ez most történt 20 perce kb.: hazajöttek a boltból, kérdezem tőle szépen, hogy hozott-e egy pizzát?

2. Reakció: persze majd állandóan pizzát fogsz enni...de ezt olyan jó utálatos hangnemben képzeld.

3. Én ok nélkül soha nem szólok hozzá csúnyán, akkor válaszolok neki csúnyán, amikor ő is úgy beszél velem, ahogy...

2010. júl. 23. 15:37
 13/37 anonim ***** válasza:
77%
Úristen :D Ezen felháborodsz? UTÁLATOS HANGNEMBEN:D:D Beszarok :D:D Minden fiatal srác nyámnyila f@szkalap... látom te is. Ha verne, meg elküldene a pics@ba akkor rinyálhatnál, addig meg kussolj. Otthon laksz, főz rád, mos rád, és ez aztán nagyon durva szöveg hallod... tiszta sértő. Ki vagy te kiskirály? Ki kell nyalni a segged? Gondolom megvan mindened.
2010. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%
Bassz.. nekem jelenleg pizzára sincs pénzem, de legalább nem lakom otthon! Talán jobb lenne, ha te "takarodnál" el otthonról, és nem anyud a saját házából.
2010. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
62%

Ezek a mai fiatalok. Szülőkkel is egymással is gyerekkel is állandóan veszekednek. Én is fiatal vagyok 21/L. Írjál légyszi más példát is, hogy jobban lássuk, hogy mi is a helyzet tulajdonképp.

21/L/ Pétfürdő

2010. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Így van írjál példákat, de ne kamuzzál. Mik azok a nagyon durva dolgok amiken besérül a kicsi lelked? Mert ezt a pizzásat kiröhögöm... naponta kaptam ilyet apámtól, sőt még durvábbakat, mégsem sértődtem meg, a mai napig apám az egyik legjobb barátom, pedig már lassan 60 éves lesz. Nem gondolod hogy neked kéne kicsit keményebbnek lenned? Nem besértődni minden kis hülyeségen?
2010. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Megkérem rá, hogy csináljon már nekem vacsorát, normális hangnemben, ő nem csinál, haggyam őt békén. Ok. ikor még suli volt, véletlenül elaludtam, rohannom kellett,hogy ne késsek el. Míg készülődtem megkértem szintén normális hangben, hogy legyenszíves addig csinálja meg a kajámat,míg készülök. Ő nem csinálja meg, haggyam ezzel békén. Meg úgy általában, kérdezek tőle valami normálisan, ő akkor is, haggyál békén, mennyinen ez van. De világos, én vagyok a puhány és a sértődős. Végülis igaz, milyen jogon várom én el az anyámtól, hogy normálisan beszéljen velem...
2010. júl. 23. 15:58
 18/37 A kérdező kommentje:
És azt még hozzáteszem, hogy nem csak velem beszél így, faterral is ilyen, de velem azért jóval többet.
2010. júl. 23. 15:59
 19/37 anonim ***** válasza:
90%
20 évesen nem tudsz csinálni magadnak kaját?? Beszarok, még mindig szánalmas kis nyavajgás amit csinálsz nem veszed észre? 20 évesen már önállóbbnak kéne lenned nem gondolod?
2010. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk békén egymást inkább, mert csak felhúztok...én vagyok ahibás akkor és ennyi. Írtam, hogy késében voltam, azért kértem meg a nyámat. De úgy látom ilyet sem szabad csinálni, tiltja a biblia.
2010. júl. 23. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!