Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek ikrei vannak azoknak...

Akiknek ikrei vannak azoknak volt a családjukban vagy férjük családjában iker?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt és hárman lettek mégis:)
2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hárman? Természetes úton?


Amúgy nálunk a családban úgy van, hogy a nagypapámnak ikertestvére van, és az ő felmenőik között is volt 2 ikerpár.

De hallottam olyan népi mondát is, hogy egy generáció kimarad az ikerterhességnél. Tehát ha a nagypapa iker, akkor az unokája is elképzelhető, hogy ikreket fog szülni. Aztán, hogy ebből mennyi az igazság, az majd kiderül nálam. :) Egyébként nagyon örülnék neki ha igaz lenne :))

2010. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen természetes úton de 5 év várakuzásra jöttek:)
2010. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor a várakozás miatt így kárpótolt titeket a sors :)

Gratulálok hozzájuk! :)

2010. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!Nekem fiam van,de én is nagyon szerettem volna ikreket:)
2010. júl. 23. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ikreink lettek (egypetéküek), pedig egyikünk családjában sem volt soha ikerpár, csak nekem volt ygerekkor álmom, hogy egyszer ikreket szüljek
2010. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem csak népi monda! :) Nekem van egy ikerpár ismerősöm, és náluk anyai ágon felfelé végig így ment: 1 iker, 1 nem, 1 iker, 1 nem. Nekik is a nagypapájuknak van ikertesója, de a dédapának nem volt, és így tovább felfelé. Nagyon durva tényleg! Addig, amíg meg nem ismerkedtem velük, nem tudtam, hogy ilyen létezik.
2010. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!