Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Mit csináljak? Nem bírom tovább meg akarok halni.

Figyelt kérdés

Ez kb minden nap megkapom .. persze nem csinálok semmit csak úgy. anyámtól..


van e életcélom utál mér szült.. meg

azt akarom elérni gyűlöljön gondolkozzak... itt hagy miattam veszíti el a Janit(pasija) takarodjak el itthonról nem érdeklem ..

ezt kapom tőled , ? azé mer eltart .. ezéé segíteni egymást a családoknak de én vagyok a mocsok állat.. gondolkozzak el.. .. nem ezt érdemli

takarodjak el.. m*csadék vagyok ..nem tart el.. l*szar.. utál ..

menjek apámhoz stb felejtsem el .. nem vagyok a fia .. miatta nem jön át a pasija sokszor(most itt van) állat vagyok f*szfej vagyok .. gyűlöl.. el fog költözni ... elzavar innen

menjek el innen mit adott nekem ? van p*fám ilyet kérdezni .. életet. ..mért vagyok én ?..

milyen felfogásom van neked .. minek élek én ?

lépjek ki a suliból meg ilyenek meg dolgozzak tartsam el magam.. költözzek el albérletbe.. fél évem van ,,mondom neki hülye.. azt mondja azért mert eltart..

nem vagyok képes semmire senki nem lesz belőlem, .. börtönbe fogok kerülni..

rohadt bunkó állat.. vagyok .. megbánta hogy megszült..alapból egy r*hadék vagyok.. még be se kell hozzá rúgnom..

ja + most jön azzal hogy flegma vagyok meg ilyenek ..

ez a célom ?


2010. júl. 23. 11:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

12.10

Nem.

Hanem azért mert nem tud írni.

2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy tud e írni, dolgozik e, kiabál e... senkinek nincs joga így beszélni a gyerekével (se mással).

Az ilyen nem anya, nem is ember. Hogy legyen valakiből normális felnőtt amikor így bánnak vele?!


Erre is annyi sok okos ember jár, hogy az elképesztő!

2010. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Nem kell meghalni.Probálj meg jót okozni mindenkinek magadnak anyádnak.Jobban fogod érzni magad.Kérdezd eg tőle mi lenne jó , ha milyen lennél?

nekem is van nagy gyermekem sok konfliktusunk volt nagyon nehéz volt és minden rendbe jött.Én megprobálom neki elmondani, ha rossz valami nekem , ha olyat csinál ami nehézzé teszi a napom, de csak az érzéseim, nem bántom hagyom, hogy átgondoljon dolgokat és működik.De figyelek rá ., ha neki rossz valami akkor Én is változtatok a hozzáállásomon.Biztos a Te anyukád is így tenne ha jót is kapna tőled. Én azt gondolom, hogy nem rosszak a fiatalok, csak nem tanulnak meg a szüleiktől sok mindent.pl a problémákat kezelni...figyelni kellőképpen a másikra.De ha az egyikőtők hozzáállása változik a másik észrefogja venni és ő is változni fog. Segíts az anyukádnak , hogy ő neki is kapjon tőled pozítiv dolgokat.Beszélgess vele sokat, esetleg kérd meg, hogy ne csak a negatív dolgokat vegye észre...A negatív dolgok múlandóak ....rossz tapasztalatokból fakadnak.Nincs veled semmi baj csak elkell mozdulni ebből a helyzetből.

Ne ludtálkodj egésznap , segíts neki akár azzal is , hogy a saját dolgaid rendbentartod.

Hidd el meglesz az eredménye.Csak ne add fel.

inkább írjál milyen problémáid vannak és segítünk megoldani...

2010. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Figyelj arra is ha valami zavarja , esetleg kérdezz is rá, hogy mondja el neked és vedd észre halld meg amit mond.

Ha a pasija kell neki vedd tudomásul, hogy az neki jó és örülj neki , mindenkinek szüksége van társra neked is lesz előbb utóbb és neked se lenne jó, ha nem fogadná el.

Próbálj jó emberré válni meglesz a jutalmad:)))

A környezted egy tükör azt kapod amit adsz....Probálkozz!

2010. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Egyébként mi amit csinálsz?
2010. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
hogy érted ?
2010. júl. 23. 20:47
 27/29 anonim válasza:
Arra gondolok, hogy anyukád azt mondja nem csinálsz semmit . Mit csinálsz tanulsz?Segítesz neki valamit? Van hobbid? Hogy élsz nap mint nap?
2010. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

vollemma, magadnál vagy? Milyen hobbija lenne az otthonában egy ilyen gyereknek, akit az anyja legszívesebben halva látna?Viszket a p.csája, aztán a Jani ebben az órában még nem vakarta meg. H.lye, kib.szott ribanc.

Az anyja két gyors numerája között -amit hall az egész lakás- talán preciziós munkával minihajót épít, nem is reszkető, hanem rángatózó kezekkel?

Az ilyen anyának nem nevezhető b.szógépet le kell géppuskázni, nehogy másnak is tönkretegye az életét.

2010. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nemtudom nem ismerem az ilyen légkört.Ez a gyerek elég zaklatott.

Tudnék neked olyat javasolni, hogy keresd meg a helyi családsegítő, gyerekjóléti szolgálatot .Ahol én élek ott klasszul működik, szülőt gyereket kezelnek, segítenek.


Ha kell írd meg hol laksz utána nézek mit lehet tenni hivatalossan is.

2010. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!