Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Mit csináljak? Nem bírom tovább meg akarok halni.

Figyelt kérdés

Ez kb minden nap megkapom .. persze nem csinálok semmit csak úgy. anyámtól..


van e életcélom utál mér szült.. meg

azt akarom elérni gyűlöljön gondolkozzak... itt hagy miattam veszíti el a Janit(pasija) takarodjak el itthonról nem érdeklem ..

ezt kapom tőled , ? azé mer eltart .. ezéé segíteni egymást a családoknak de én vagyok a mocsok állat.. gondolkozzak el.. .. nem ezt érdemli

takarodjak el.. m*csadék vagyok ..nem tart el.. l*szar.. utál ..

menjek apámhoz stb felejtsem el .. nem vagyok a fia .. miatta nem jön át a pasija sokszor(most itt van) állat vagyok f*szfej vagyok .. gyűlöl.. el fog költözni ... elzavar innen

menjek el innen mit adott nekem ? van p*fám ilyet kérdezni .. életet. ..mért vagyok én ?..

milyen felfogásom van neked .. minek élek én ?

lépjek ki a suliból meg ilyenek meg dolgozzak tartsam el magam.. költözzek el albérletbe.. fél évem van ,,mondom neki hülye.. azt mondja azért mert eltart..

nem vagyok képes semmire senki nem lesz belőlem, .. börtönbe fogok kerülni..

rohadt bunkó állat.. vagyok .. megbánta hogy megszült..alapból egy r*hadék vagyok.. még be se kell hozzá rúgnom..

ja + most jön azzal hogy flegma vagyok meg ilyenek ..

ez a célom ?


2010. júl. 23. 11:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus tinédzserkori hülyeségek, majd kinövöd te is, anyukád is. Igen, tényleg mindenkinek jobb lenne, ha elköltöznél otthonról, akkor talán észhez tértek.
2010. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

nekem is van két nagy gyerekem.

Ha elfelejtenek segíteni, ha megakadnak a tanulmányaikban, h a pénzbe kerülnek...akkor se nevezem őket rohadt bunkó állatnak, nem a börtönt jelölöm ki életcélul, stb. soha nem tennék ilyet. Ha nem végez házimunkát, akkor szólok neki. Ha kiakaszt, akkor kiabálok, majd vagy ő vagy én bocsánatot kérünk, aki h ibás volt. Ha nem megy a suli, kötelezem 16-18-ig akönyv mellett ülni, vagy fogadok korrepetáló tanárt.

Ha nem bírom eltartani(volt ilyen) kértem segítséget.

Ha nem bírnám taníttatni, megbeszélném vele, hogy mit tehetünk együtt - pl. próbálja meg levelezőn vagy estin... de előbb keresnék másodállást..

ha probléma lenne, nem élne szépen, beszélnék vele, keményebben, talán elvonnék valamit, kimenőt, vagy kedveskedést..pénzt, de így soha nem beszélnék. Ahogy anyud beszél, az nem megfelelő neked. Más helyet kell keresnünk a számodra.

Ne igyál, azzal csak tetézed a bajt!

2010. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A páromat is így nevelték, 18 évesen lelépett, 10 évig haza se ment, kicsit vadult, de mára egészen normális ember lett! Dugd be a füled, és próbálj más gondozó után nézni!
2010. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
Undorító, hogy a f@sz fontosabb mint a gyerek. Egyébként van olyan is hogy a jó gyereket vezetik le az agressziót.
2010. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Régi latin mondás, hogy "Hallgattassék meg a másik fél is!" Így olvasva, persze, hogy neked van igazad. De anyukád vajon miket mondhatna rólad? Légy őszinte magadhoz! Csak anyukád hibája, hogy ilyen hangot üt meg veled szemben?Nem járultál te is hozzá, hogy így elmérgesedett a viszonyotok? Mert nem csak a szülőnek vannak kötelességei, s a gyermeknek meg csak jogai. Ha rájössz, hogy te sem voltál eddig galamblelkű, akkor javitható a helyzet, ha anyukád idegileg nem egészséges, akkor kérj segitséget a rokonaidtól!
2010. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

17 vagyok.. én normálisnak tartom magam..

nem csinálok semmit.. csak elkezd velem ordibálni mert vele is cirkuszolt a pasija.. . hát..

azért tanulni szoktam..

most megyek 3 madikba szakközépbe. 3.8 lett az átlagom

2010. júl. 23. 12:26
 17/29 anonim válasza:
100%
tarts ki, tanulj, hogy legyen szakmád, meg állásod, és utána olaj. akkor sem lesz könnyebb, mert pénzt keresni nehéz, meg hamar elfogy, de nagyon sokáig tart a felnőttkor, és hamar bele kell ezekbe rázódni, mert különben mehetünk a híd alá. Kétgyerekes anyuka vagyok, arra fogom nevelni a gyerekeimet, hogy megálljanak a saját lábukon, és bízzanak magukban. sok szerencsét.
2010. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
menj el a haverodhoz és lakj ott ha megengedik az anyádat meg szard le apádhoz is mehetsz ha akarsz de ha nem akkor haverodnál lakj valameiknél
2010. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Az még meg sem fordult a fejetekben hog vannak olyan "családok" ami egyáltalán nem olyan mint a nagy családideál????

Igen is vannak olyan szülők akik gyűlölik a gyereküket,minden ok nélkül elkezdenek üvöltözni és idegbetegeskedni,általában ez a szegényebb családoknál fordul elő,a pénztelenséget a gyereken verik le!

2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

szia.megértem a helyzeted.beszélj apukáddal.ajánlani tudom a kék vonalat segiteni fognak telefon számuk: 116 111

de a weboldalukon van email irhatsz nekik és hétfön és csütörtökön van chat. ( telefo9nnon sokat kll probálkozni, amikor van esélyed hogy fevegyék este vagy hétvégén reggel) 0-24 h hivhatod öket.segiteni fognak, akár elismennek hogy milyen helyzetbe élsz..stbb. és nem kell anyukádnak azt tudni hogy te hivtad öket. am és ingyenes!

2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!