Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Mit csináljak? Nem bírom tovább meg akarok halni.

Figyelt kérdés

Ez kb minden nap megkapom .. persze nem csinálok semmit csak úgy. anyámtól..


van e életcélom utál mér szült.. meg

azt akarom elérni gyűlöljön gondolkozzak... itt hagy miattam veszíti el a Janit(pasija) takarodjak el itthonról nem érdeklem ..

ezt kapom tőled , ? azé mer eltart .. ezéé segíteni egymást a családoknak de én vagyok a mocsok állat.. gondolkozzak el.. .. nem ezt érdemli

takarodjak el.. m*csadék vagyok ..nem tart el.. l*szar.. utál ..

menjek apámhoz stb felejtsem el .. nem vagyok a fia .. miatta nem jön át a pasija sokszor(most itt van) állat vagyok f*szfej vagyok .. gyűlöl.. el fog költözni ... elzavar innen

menjek el innen mit adott nekem ? van p*fám ilyet kérdezni .. életet. ..mért vagyok én ?..

milyen felfogásom van neked .. minek élek én ?

lépjek ki a suliból meg ilyenek meg dolgozzak tartsam el magam.. költözzek el albérletbe.. fél évem van ,,mondom neki hülye.. azt mondja azért mert eltart..

nem vagyok képes semmire senki nem lesz belőlem, .. börtönbe fogok kerülni..

rohadt bunkó állat.. vagyok .. megbánta hogy megszült..alapból egy r*hadék vagyok.. még be se kell hozzá rúgnom..

ja + most jön azzal hogy flegma vagyok meg ilyenek ..

ez a célom ?


2010. júl. 23. 11:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én lelépnék a helyedben vagy faterhoz vagy a legközelebbi rokonhoz!Természetesen családi pótlékot is oda kérni aki gyámság alá vesz!!!
2010. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

És ennek semmi előzménye sincs?

Tehát felkelsz, rendet raksz magad után, majd amikor délután hazajössz a suliból és odaadod az ellenőrződet, hogy írja alá a dícséretedet, meg az ötösöket, akkor mond ilyeneket?

Amúgy, ha tényleg ilyeneket mond neked, akkor regy beteg állat. Menj el otthonról, amilyen hamar csak tudsz.

2010. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
hany eves vagy?
2010. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
bocs de borzasztóan írsz. olvashatatlan az egész. teljesen széttördeled a mondandódat az ügyetlen tagolásokkal.
2010. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
2%
igaza van anyádnak,dolgozz te is tipikus mai gyerek vagy,nem csinál semmit csak döglik egésznap ez a jövő Magyarországon.
2010. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Mert te aztán tudod! Nincs joga így beszélni vele akkor se
2010. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj átkerülni apudhoz! Vagy valamelyik nagyszülőhöz. Beszélj azzal, ahol szerinted lenne esély, hogy neveljenek.

Az anyukád most nem képes neked megfelelő körülményeket biztosítani.

Ki lenne? Apáddal mi van? Hány éves vagy?

Lesz még szép életed! Ha nem tudod másképp, menj be a Családsegítő Központba, hogy valaki segítsen neked máshová kerülni!

2010. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
azért tördeli szét, mert ki van akadva
2010. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom mennyi idős vagy,de nekem van egy 18 éves fiam.

Ő rendesen tanul,ha kell szó nélkül segít az otthoni takarításban,és nem flegma.Soha nem veszekszem vele,sőt tök jókat szoktunk beszélgetni vagy hülyülni..

Eszembe sem jutna ilyeneket mondani,és nagyon büszke vagyok rá..

De ismerem magam,és tudom,hogy ha ellenkezője lenne,vagyis bunkóskodna,le hülyézne(azért mégiscsak az anyja vagyok)ha semmi kis segítséget nem kapnék tőle,és a tanulmánya is siralmas lenne bizony én is kiakadnék,és napi rendszerességgel kiabálnák vele...

Nos te milyen gyerek vagy??

2010. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért?be szoktál rúgni??!!!


Na tessék:Ha jön a Jani,vagy most már megy majd,akkor tessék érthetően köszönni neki.ne bömböltesd a tv-t,rádiót.Ismerkedj össze a seprűvel,felmosóval.Naponte legalább egyszer mosogass el.Dícsérd meg anyukádat milyen finomat főzött.Gyakorold a kérem,köszönöm varázsszavakat.

Gondolom éppen elviselhetetlen kamaszkorban vagy,nyugi ez változni fog.A diákmunka tényleg jó ötlet,meg tényleg elmehetnél közbe apádhoz,had szusszanjon anyád egy kicsit.

2010. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!