Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet kabalacsaj?

Létezhet kabalacsaj?

Figyelt kérdés
A Kabalapasi c. filmről jutott eszembe, h én is ugyanígy vagyok, csak nő. Nem hajszálpontosan úgy mint a filmben, de hasonló a történetem. Megtetszik egy pasi, első randi, második, amikor már kezdek vmit érezni akkor tuti becsajozik... Lassan egy éve megy ez, nem tudom mi lehet bennem a hiba... Ezt kb. 4-5 pasi játszotta el velem... Már nagyon elkeseredett vagyok :( 21/N
2010. júl. 22. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bebészeld magadnak a dolgokat,folyton ezen agyalsz,a gondolat teremtő ereje tudod?És be is vonzod.Ne agyalj csak élj,pasizz.Összefog jönni,pozítivan állj hozzá a dologhoz.
2010. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a filmet még nem láttam.de érdekes.

Szerintem inkább csak rossz időszakot élsz át. Ne görcsölj,agyalj ezen ennyit!;)

2010. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
önbeteljesítő jóslat..., akarsz te igazából pasit?? akarsz, mersz elköteleződni?
2010. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a gond a dolog nyitja a tudatlattidban van,lehet hogy félsz a lehetséges csalódástól?
2010. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nelégy elkeseredve ha a 3. randi után vki más kelet neki akkor nemvolt hozzádvaló később ugyis megcsalt volna nem szeretett igazán 21 éves vagy nemkel görcsösen párt keresned csak ismerkedj járj bulizni ismerj emg uj embereket és akkor biztosan találsz egy jó pasit akinek csak te kellesz
2010. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én idősebb vagyok Tőled, de nekem általában a volt pasijaim rögtön utánam családot alapítottak. A legcsajozósabb is, miután kiléptem az életéből, megállapodott. Házasság, gyerek.

Nekem is van már családom,ezért nem visel meg a dolog, de régen nagyon rossz volt, hisz valakivel épp azért szakítottam, mert úgy éreztem, hogy túl infantilis, vagy túlságosan az alsójában hordja az eszét, nem éreztem, hogy alkalmas lenne bármiféle családi életre. A lelki bajaimat is ezzel gyógyítottam: " Jobb így, úgysem fog ez nősülni ...etc"

2010. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mire gondoljak, h azt vonzzam be?
2010. júl. 22. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Pozitiv dolgokra,sugalld a magabiztopságot,légy pozitiov befogadó,stb,ha jön egy pasi. Ennyi
2010. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!