Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megműttetem az orromat, az...

Ha megműttetem az orromat, az vajon nem lesz rossz érzés a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mikor a gyerek odajut, hogy megműttet magán ezt-azt. Nem érzi úgy a szülő, mintha ezzel megkapta volna, hogy ilyen rondát tudtatok csak összehozni nekem és megszabadulok tőle? vagy ilyesmi? Nem rossz ez nekik? Vagy túl gondolkoztam? Plasztikáztatni szeretném az orromat, és szinte mindenki azzal jön, hogy minek az, mert így vagyok én szép, ez az én orrom stb. és akkor gondoltam arra, hogy végül is ez van anyámtól meg apámtól és akkor most eltüntetem. Nem olyan nagyon gáz, de lehetne jobb is.
2010. júl. 22. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem, lehet, még örülnek is majd, hogy szebb leszel :)
2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia. szerintem nincs semmi gond ha megmütetted.szerintme a szüleid nem is gondolnak iylennekre föleg ha megértőek és megmondodd nekik hogy igy jobban éreznéd magad. am tudsz mutatni képet mekkora az orrod.mert ha nem vészes szerintem nincs értelme meg mütetni mert tényleg a legszebb a természetesség és eleht hogy az arcodhoz nem is illik a pisze orr. de ha te ugy gondolod csináld :) sok szerencsét :)
2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell semmi ehhez hasonló természetellenes barbárságot művelned magaddal.Ha csak nem vagy mutáns,gnóm,vagy valami nagyon félresikerült genetikai selejt akkor ne műttesd meg magad.

Azzal elvesztesz egy darabot magadból.örülj a saját szépségednek.

2010. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha megműttetted az orrod, azért majd szólj erről esetleg a férjednek is, nehogy a gyereketek orra meglepetés legyen neki.

:)

2010. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem apukám kísért el és volt mellettem végig az orrmûtétnél :)
2010. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van benne egy göcsört, ami nem igazán látszik, csak egyik profilból, meg ha megfogom, akkor lehet érezni, hogy nem kicsi. Más nem nagyon veszi észre, vagy nem mondja, de nekem az első, amit meglátok a tükörben. Meg széles. Szóval nem az a kifejezetten béna orr, de tudom, hogy egy keskenyebb, "göcsört" nélkülivel jobban érezném magam.
2010. júl. 22. 17:22
 7/10 A kérdező kommentje:
AZ egész családomnak szép az orra, csak az enyémben van az a valami ott felül. Tudom, hogy nem normális, mert az orrnyergemnek csak az egyik oldalán nagyobb a másik oldalon nincs vele baj. Ha meg már ott vagyok, keskenyíthetik az elejét, mert olyan, mint egy kisbabáé olyan "kerek".
2010. júl. 22. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:

nem ütötted be valamikor, és lett orrsövény-ferdülésed?

Amúgy jó frizuval lehet korrigálni az archibák többségét.

2010. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, az orrsövényem egyenes. Felül, ahol kb a szemüveg megáll ott az a kis pukli az egyik oldalon nagyobb és szögletesebb, nem olyan normális. Emiatt szemüveget is kín szenvedés választani, mert ha felette van kilátok alatta, ha alatta van lecsúszik, rá meg nem mind fér.
2010. júl. 22. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem épp az Apám próbált rábeszélni, mert tőle örököltem a nagy orrot és fiatal korában ő is megműttette. Sajnos nem hallgattam rá, és sosem tudtam megbékélni az orrom formájával.
2010. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!