Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a tesóm? Én...

Miért ilyen a tesóm? Én vagyok rossz?

Figyelt kérdés

Tesom nagyon k*csög,mindenkit leszól.


Tegnap: Énekeltem egyszer csak bejön és elkezdi mondani nekem hogy mivan ének óra?? Ezt persze gúnyosan...


Ma: dagadt vagy, XY nem tud focizni...


Szintén ma: Halgattam a Brasch Bencét elkezdi milyen nyálas meg stb...


Bekapcsoltam a végre itt a nyárt... arra megint hogy az Istenes Bence milyen nyálas!!


Mindenkit leszól de ha én azt mondom neki hogy rossz a hangod akkor ezek a válaszok:


A tiédnél jobb

Gyökér vagy

Barom arcu

Huzzál ki te barom

Mindjárt ugy pofán váglak elszálsz...


Ő mért nem fogadja el ha valaki úgy viszonyúl hozzá ahogy Ő??


Mindig ha nincs pénz a teloján az enyémet használja..


Múltkor el szerettem volna tőle kérni,persze hogy nem adta oda!!


Miért csinálja ezt?


Én vagyok rossz?


2010. júl. 22. 15:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
digi*
2010. júl. 22. 18:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nem tudod lehalkítani vagy fülhallgatóval hallgatni a zenét. Én személyszerint B.Bencét és Bent is szeretem, de amikor unokatesóm a közelemben van igyekszem nem azt hallgatni, vagy legalábbis halkan, mert ő nem szereti.

19 évesen valószínű, hogy marhára nem kíváncsi azokra a zenékre, amiket Te hallgatsz. Lehet, hogy nem is olyan k*csög, mint amilyennek te beállítod. Egyébként egy beszélgetés hihetetlenül sok mindenre képes.:)

2010. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát olyan 6-os hangerőn halgatom...

Nem hangos és akkor köt belém ha csak kintről jön be...

Csak egy pillanatra de ő már belém is köt...

És szerintem ez bunkóság mert én sem szeretem amit Ő halgat de nem szólok neki be,hogy jaj ne énekelj meg ne ezt halgasd. Igaz néha igen nagyon ritkán

2010. júl. 22. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!