Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A tesóm nem mos fogat. Hogy...

A tesóm nem mos fogat. Hogy vegyem rá? Etessek vele vmi rossz ízűt?

Figyelt kérdés

Sosem mossa meg a fogát, már 12 éves, és kapaszkodj meg, lány. Egyszer viccből fogkrémet tettem a fogkefére, és elkezdett sipákolni meg ellenkezni.

Amikor uncsitesómnál voltunk, akkor se tette, és én éreztem magam rosszul.


2011. aug. 11. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Szerintem mutass neki egy fotót valami nagyon ronda fogú emberkéről, és mond meg neki, ha nem mos fogat kirohad neki és ő is így jár :) A másik meg, hogy ha barátot szeretne rá kellene szoknia mert senki sem fog csókolózni egy büdös igénytelen szájhigiéniájú lánykával, nem azért, hogy sértegessem de sajnos így van. Ez a nagy büdös helyzet.
2011. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki névnapjára, szülinapjára elektromos fogkefét. Azzal sok olyan ember fogat szokott mosni, akik korábban a sima fogkefével hanyagolták a fogmosást.
2011. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Szólj anyátoknak. Elég szomorú, hogy magától eddig még nem tűnt fel neki. Fogat mosni muszáj, mert nagyon nagy bajok lehetnek az odvas fogak miatt.
2011. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kávégyőző válasza:
100%
föj
2011. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia mond meg neki hogy ha nem mos fogat akkor elrohadhatnak a fogai
2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!