Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a tesóm? Én...

Miért ilyen a tesóm? Én vagyok rossz?

Figyelt kérdés

Tesom nagyon k*csög,mindenkit leszól.


Tegnap: Énekeltem egyszer csak bejön és elkezdi mondani nekem hogy mivan ének óra?? Ezt persze gúnyosan...


Ma: dagadt vagy, XY nem tud focizni...


Szintén ma: Halgattam a Brasch Bencét elkezdi milyen nyálas meg stb...


Bekapcsoltam a végre itt a nyárt... arra megint hogy az Istenes Bence milyen nyálas!!


Mindenkit leszól de ha én azt mondom neki hogy rossz a hangod akkor ezek a válaszok:


A tiédnél jobb

Gyökér vagy

Barom arcu

Huzzál ki te barom

Mindjárt ugy pofán váglak elszálsz...


Ő mért nem fogadja el ha valaki úgy viszonyúl hozzá ahogy Ő??


Mindig ha nincs pénz a teloján az enyémet használja..


Múltkor el szerettem volna tőle kérni,persze hogy nem adta oda!!


Miért csinálja ezt?


Én vagyok rossz?


2010. júl. 22. 15:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13 leszek!! Tesom meg több mint 15
2010. júl. 22. 15:06
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

megérdemled, ezek a dalok tényleg sz@rok! :D nekem tök ugyanilyen hugom van, annyira idegesítő, mindig mennek nála a vivás tucatzenék, miközben ő énekli őket, már ordibálnom kell vele hogy kussoljon, mert mások is laknak itt rajta kívül..

viva Ben tényleg egy undorító nyálgép am.. egyszer a sulinkban volt, az mekkora k*csög..

15/L

2010. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne add neki te sem oda a telodat, és hagyd rá.
2010. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért zavar ha énekel?? Annyira jó hangja van!!


Nagyon jó lehetett ha nálatok volt!! Hát én eddig nem voltam Ben b.zi.


De olyan helyes!! :Đ

2010. júl. 22. 15:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valami kisebbségi komplexus lehet a dologban. Te vagy a kisebb, te vagy a lány. Lehet, hogy az van benne tudatalatt, hogy téged mindenki jobban szeret, s te sokkal jobb vagy. Már eleve az, hogy egy lány ugye teljesen másképp él/játszik/viselkedik, mások a "követelmények".

13 évesen szerintem vagy elég érett ahhoz, hogy megpróbáld intelligensen kezelni a dolgot. Nagyon fontos az, hogy te ne szóld le őt! Gondolj bele, hogy milyen rossz lehet neki, ha állandóan támad mindenkit. A támadás is egyfajta védekezés.


Szerintem meg kellene próbálnod erőt venni magadon és kedvesen közeledni hozzá. Az elején biztosan támadásnak fogja venni a kedveskedést is és be fog szólni miatta, azokat érdemes szó nélkül lenyelni. Később viszont, ha rájön, hogy te szereted és felnézel rá mint a bátyádra, akkor egész jó kapcsolat alakulhat ki köztetek.

2010. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát nem volt jó hogy nálunk volt. benne voltam én is a megállóban, de egy normális zenéjük sem volt, csak az a tucat pop szar. és azért nem szeretem, ha a hugom énekel, mert nem képes felfogni, hogy valaki a családban rühelli ezeket a f0s dalokat. én képes vagyok fülhallgatóval hallgatni a zenét, más mért nem képes erre? tartsd te is tiszteletben, hogy valaki nem kíváncsi a hangodra.

15/L

2010. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

19 évesen ha ezt gondolja akkor nincs jól!!

Lassan még kisgyereke is lehetne,de rám féltékeny??

Azért irtam hogy 15-nél több.

Mert a 20 több a 15-nél

2010. júl. 22. 15:26
 8/13 A kérdező kommentje:
19 több mint a 15 bocsika
2010. júl. 22. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:

19 évesen ne legyen gyereke, normális vagy te? o.O

ne nézd a terhes tiniket az mtv-n kislányom!

2010. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt irtam hogy lehetne,nem azt hogy nem lehetne!! Nincs mtv-k!! Mert a didi az szar
2010. júl. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!