Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

Nem mondanám rossz anyának,meg vagyok vele elégedve,de tesom nagyon el van kényeztetve.


Ma mondja tesom dagadék,pedg 140cm 38kg-m vagyok,szerintem nem vagyok dagadt.


Én meg szóltam anyunak hogy álitsa le tesomat,Ő meg elkezte nekem mondani,


hogy te kezted..


Jó bele törödtem utána elkezdett ütögetni (viccből) megint szóltam anyunak oda,jött


az asztalhoz és kiabált velünk de csak rám nézett.


Tesom felkapta a vizet hogy vele mért kiabál,Ő nem csinált semmit erre anya jó pofizott


neki...



Amugy amikor Ő csak egy csokit kap én csipszet szóval meg kapok szinte mindent..


De olyan rossz hogy ezt csinálja..


Meg mellé képes leülni beszélgetni mellém nem ül le...


Miért csinálja ezt?


13L Vagyok tesom 18 éves...


2010. júl. 22. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nehéz azt elérni , hogy a két gyereked egyformán érezze azt, hogy szereted. Pedig hidd el kislány ugyanúgy szeret mindkettőtöket majd ha anya leszel megérted
2010. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Hát, tudod én erre mindig azt mondom, hogy okos enged, szamár szenved. Tesód már nyilván kitapasztalta , hogyan kell hihetően előadni azt, hogy ő ártatlan, te meg jelenleg csak ha jól látom az árulkodáshoz értesz, megjegyzem ez iszonyú csúnya dolog. Mondd meg a tesódnak, hogy fogja be és kész, de megmondani mert ilyet mondott? Legyen már benned egy kis szufla :)


Anyukádra visszatérve ne felejtsd el, hogy a testvéred pályaválasztás előtt áll, most nőtt fel tulajdonképpen, anyukádban is kezd tudatosulni,hogy hamarosan kirepül, saját családja lesz és ilyenkor mindent próbál egyszerre besűríteni. Szerintem ez lehet az oka, de látod, rád is ugyanúgy figyel, nem kivételezik :)

2010. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megint az vagy, akit ver a 18 éves bátyja?? :O De ráduntam xD
2010. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 évesen csak 140 cm?O.O
2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem nem ver,csak viccből ütöget,de a 2 nem fér össze...


Igen kicsi vagyok azért az a bece nevem hogy törppilla

2010. júl. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!