Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon b*nkó vagyok vagy mit...

Nagyon b*nkó vagyok vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm akivel egész nyároon eggyütt voltam ha nem veszem fel akkor naponta 20 szor hiv. suzinte mással nem is voltam. mindig az van amit ő mond ő akar. ők jobban állnak anyagilag igy egy csomo pénzes programot talál ki. amire nincs pénzem. már kedvem sincs vele lenni. állandoan hivogat mikor megyek át hozzá stb... már egy hete nem is beszéltem vele és irtam neki hogy nem vagyok otthon nem érek rá. nagyon bunkó dolog volt? szeretnék egy kicsit mással is lenni.
2010. júl. 22. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a "hazudozás" nem permanens megoldás. Ha nem szeretnéd elveszíteni, akkor ülj le, beszéld meg vele, hogy neked ez így nem jó, akár a zseton, akár a "szabadság" miatt.
2010. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
probáltam beszélni vele. és minden féle rondát mondott rám..stb. el kezdett hisztizni mert nem az van amit ő akar.
2010. júl. 22. 12:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondolom derogál neki szegény házhoz menni :D Kicsit egoistának tűnik a barátnőd. Az a baj, hogy az ilyennek szólni se lehet, hogy nincs pénzed, mert csak még jobban lenéz. Amúgy akik jól érzik magukat együtt, azok az ingyenes programokon is jól érzik magukat, csavargás, mászkálás, házibuli, stb. Ha fontos ez a barátság, próbáld meg megbeszélni vele, bár ha olyan, mint a legtöbb gazdaggyerek (tisztelet a kivételnek), nem valószínű, hogy megérti. De nem vagy bu.nkó semmiképp.
2010. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elkényeztetett hü.lyegyerek, aki világ életében mindig mindent megkapott. Én nem barátkoznék ilyennel, de te tudod. Keress olyan barátokat, akik nem mondanák rád rondákat, és akikkel el tudsz menni olyan helyekre, amibe nem szakad bele a szüleid pénztárcája.
2010. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 22. 12:59
 16/19 A kérdező kommentje:
tudom és épp ezekkel a barátokkal szeretnék lenni.
2010. júl. 22. 12:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát legyél velük,ha kényszerből benne maradsz ebben a barátságban,csak rosszabb lesz.Amúgy nem minden gazad bunkó,csak akibe belenevelik hogy felsöbbrendűbb a pénze miatt,és ha csúnyát mond rád a barátnőd,akkor szerintem ő nem őszinte,lenéz,csak kell valaki akin uralkodhat.Lépj ki ebből,és legyél azokkal akikkel szeretnél.
2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nem normalis dolog a reszerol es meg lehet neki mondani, hogy neked dolgod van, nem tudsz 20 hivasara valaszolni naponta. Akkor hivjon, ha van mondanivaloja es te nem tudod kifizetni a programokat, igy menjen massal.
2010. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ma átmentem egy másik barátnömhöz annyira örültem hogy átmegyek valaki máshoz :D
2010. júl. 22. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!