Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon b*nkó vagyok vagy mit...

Nagyon b*nkó vagyok vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm akivel egész nyároon eggyütt voltam ha nem veszem fel akkor naponta 20 szor hiv. suzinte mással nem is voltam. mindig az van amit ő mond ő akar. ők jobban állnak anyagilag igy egy csomo pénzes programot talál ki. amire nincs pénzem. már kedvem sincs vele lenni. állandoan hivogat mikor megyek át hozzá stb... már egy hete nem is beszéltem vele és irtam neki hogy nem vagyok otthon nem érek rá. nagyon bunkó dolog volt? szeretnék egy kicsit mással is lenni.
2010. júl. 22. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
-hát ha ennyire elnyomva érzed magad akkor szerintem beszéld meg ezt a barátnőddel.Ha másképp nem megy szakíts vele...
2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki. Ha egy kapcsolat ennyire gondterhelt akkor nem érdemes rá se ídőt se energiát fordítani. Senki se szereti ha zaklatják.
2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem. neked is kell a szabadság, nem lehetsz mindig vele, főleg ha már nem is érzed vele olyan jól magad. nyugi, szerintem nem baj.
2010. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) nagyon megértőek vagytok :) am de barátnöm barátságból (nem kapcsolat :D)
2010. júl. 22. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Most te pasi vagy és jársz a lánnyal vagy lány vagy és barátnők vagytok?
2010. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
lány, barátnők.
2010. júl. 22. 12:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem,a barátnőd kissé kisajátított téged,te pedig fulladozol mellette,neked kényemetlen sok program mert nincs rá pénzed neki meg van de nem értui meg h te ezeket nem engedheted meg magadnak,szerintem itt nem te vagy a bunkó,ő egy önző barát sajnos,vannak ilyen barátok...akiktől levegőt se kap az ember.
2010. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi :) csak nem szeretném ha megromlana a barátságunk, csak kénne egy kis idő..
2010. júl. 22. 12:38
 9/19 anonim ***** válasza:
őszinte leszek ez már megromlott ez már nem barátság szerintem,ahol az egyik fél,terhesnek nyomasztónak érez egy barátsogat az már nem barátság igazán.
2010. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és hogy hozzam rendbe. nekem néha sok belöle, és másokkal is szeretnék lenni. meg hát mindig ő a téma és nem is szeret hozzánk jönni mindig hiv hogy menjek át hozzájuk.
2010. júl. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!