Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás a...

Mi a legjobb megoldás a félelemre?

Figyelt kérdés

Ha félsz egyedül otthon lenni este akkor nyakalj le 2 sört (2x0,5l) és garantált hogy hatni fog. Nekem bevállt és kibirtam itthon 2 orát egyedül hajnali 1-től 3-ig. És birtam volna tovább is ha nem jött volna haza a párom, mert nagyon álmos voltam.

Mit szoltok? Kiprobálnátok?


2010. júl. 22. 11:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Gyerekkokormtol fogva igy érzek. Kiskoromban nem soha nem mertem egyedül benneni az utcai szobába. Soha!! Nem tudom miert, csak azt tudom hogy amiota csak az eszem tudom pici pici korom ota nagyon féltem ott, és meg a mellett lévő szobában is. Soha nem maradtam bent egyedül.

Ami a tegnap estét illeti, Ugy vezettem le a félelmem hogy tettem be a gépbe egy adag szennyest, és megfőztem mára a kaját, közben iszogattam, pedig utálom a sört meg szinte minden ilyesmit, de legalább kicsit felszabadultab voltam, s zenét hallgattam. Citromos sör kicsit jobb mint a rendes, de igy is ahányszor ittam muszályvolt kis üditöt is igyak mert nem esett jol, de viszont azt tudom hogy nem féltem egyáltalán. Aztan mikor kesz voltam mindennel, akkor 3 körül bebujtam az ágyba!!! Amit azelött sosem csinaltam, mert ha egyedul vagyok ami ritka hogy itthonmaradjak egyedül, akkor ülök a gép elött es zenet hallgatok, nem merek lefeküdni. Na de ma este jön tesom leveszi a mértetek és csinál 1 uj ajtot aminek örülök.

2010. júl. 22. 13:43
 22/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sokkal olcsóbb és egyszerűbb megoláds ha végre elkezdesz felnőttként viselkedni...
2010. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenkép keress fel egy pszichológust.Mert már nem egy egészséges félelem ami mindenkiben benne van.Nálad ez lehet picit más eredetű,és súlyosabb,a probléma a félelem gyökerét kéne megtalálni és orvosolni.
2010. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
Hűha, a fenébe, hát lehet, hogy akkor nekem is pszichológushoz kéne mennem, én is gyerekkorom óta félek, bár csak akkor, ha egyedül vagyok a lakásban. Külön szobám volt, ott nem féltem, mert tudtam, hogy anyuék otthon vannak, és ha jönne valami rossz, ami nem ember, hanem valami szellem, vagy tudom is én, akkor ők megvédenek. Most is így vagyok, nem félek, ha a párom otthon van, de ha nincs, akkor nagyon félek, mert egyedül vagyok. És mondom, én nem a kézzelfogható dolgoktól félek, hanem a megmagyarázhatatlantól, pl. amikor megyek a vécére, a hátam mögé képzelek valakit, mintha figyelne és folyamatosan a nyomomban lenne, és az lenne a terve, hogy halálra ijesszen, úgy szoktam spurizni vissza az ágyba, mint egy őrült. Jaj, de rossz. Na most elgondolkodtam.
2010. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
59%
Miért szerinted normális hogy felnőtt ember szellemeket meg minden félét képzel a háta mögé? Komolyan normálisnak hiszed ezt?
2010. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán normális,vannak dolgok amikre a tudomány nem tud magyarázatot adni ez tény,de nem kéne ezekből magunknak fóbiákat kreálni,amúgy előző igy kezdődik a pánik betegség,először csak otthon a vc-képzeled aztán már az utcán,villamoson lassan majd a boltig nem mersz lemenni,mert folyton magad mögé képzelsz valakit vagy valamit,és igen pszichológus...
2010. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%
12.21-es! A kutyádon kivűl mit utálsz még? Magadat nem, emiatt???
2010. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

15:29 vagyok.

Én is arra gondolok, hogy nem normális dolog. Viszont ez már gyerekkorom óta van, és azért nem mindig, hál Istennek, csak ha egyedül vagyok, és olyankor igyekszem elhessegetni a gondolatokat.

Viszont nem hiszem, hogy tovább fajulhat, mert ha gyerekkorom óta nem fajult el jobban, akkor bízom benne, hogy most már nem is fog.

2010. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mindenkinek vannak felelmi pillanatai!Van aki szellemeket kepzel,van aki hangokat hal amik nincsenek,van aki fel bemeni a szobaba mert fel hogy valaki bent van,ilyeneket szinte mindenkitol lehet hallani!En is felek egyedul,de azert nem annyira hogy sor nelkul nem tudnek othon ulni es szerintem te is probald meg elhagyni az ilyen sorozest ezt hagyd a vasarnapokra mikor a paroddal egyutt vagy es szeretnel egy kicsit kikapcsolodni!En azt ajanlom halgass valami nyugot zenet,buj a paplan ala es igy probalj elaludni ilyen helyzetekben!
2010. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!