Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás a...

Mi a legjobb megoldás a félelemre?

Figyelt kérdés

Ha félsz egyedül otthon lenni este akkor nyakalj le 2 sört (2x0,5l) és garantált hogy hatni fog. Nekem bevállt és kibirtam itthon 2 orát egyedül hajnali 1-től 3-ig. És birtam volna tovább is ha nem jött volna haza a párom, mert nagyon álmos voltam.

Mit szoltok? Kiprobálnátok?


2010. júl. 22. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
mi a fenétől kell annyira egyedül félni otthon, hogy inni kelljen hozzá? kijön a mumus a szekrény alol?
2010. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én ezek elött soha nem mertem itthon maradni egyedül, ha éjszakás kellett hogy legyen a párom akkor inkább átmentem a családomhoz és ott aludtam, vagy áthivtam valakit.
2010. júl. 22. 11:22
 3/29 A kérdező kommentje:
A város szélén lakunk, ahol sokszor az utcák nincsennek kivilágitva, és amugy tök sz@r a kapunk az jön be aki csak akar.
2010. júl. 22. 11:23
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Én amikor legutóbb egyedül voltam,nagyon megijedtem.Éppen fürödtem,nyitott ajtónál,úgyse néz senki meg stb...Aztán egyszer csak hallottam egy ajtócsukódás hangot..Annyira én még sohase féltem.Mesztelenül a kádba,teljesen védtelenül....Aztán lassan lemerészkedtem egy törölközőbe,megnéztem mindent,de csak félrehallottam,mert nem nyitódott ki semmi.Még szerencse,hogy van kutyám is,és bennt lakik:P
2010. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, igy kezdödik az alkoholizmus: félelem ellen, fejfájás (vagy egyéb betegségtünet) ellen - utána egyre többször kell, meg egyre több egy-egy alkalommal.

1 liter sör azért elég sok egyszerre, föként egy nönek.


Ha félsz, akkor szereltess fel egy komolyabb zárat, de ne idd le magad.


Szóval, én sohasem próbálnám félelm ellen részegre inni magam, ez egyáltalán nem jó ötlet.

2010. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Hát egy normális kapu és zár sokkal biztosabban megvéd, mint az alkohol. Ez utóbbi csak arra jó, hogy még védtelenebb leszel, utána viszont alig emlékszel valamire, gratulálok.


Ha ennyire félsz, talán egy pszichológus is elkelne.

2010. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Félni egyedül? Nem szoktam, töltöttem már éjszakát erdő közepén, 10 szobás házban egyedül, akkor sem féltem.
2010. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol semmire nem megoldás,Csak azt éred el,h nem tudzs majd védekezni ha tényleg baj lesz.Szerintem is pszichológus kell ide,szokszora a félelem egy gyerkori traumára rossz élményre vezhető vissza.De ezt az alkohol nem fogja orvosolni,legfeljebb rövid időn belül alkohilstát csinálsz magadból.
2010. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon félős vagyok. De nem tudom hogy egyáltalán mitől is félek. Nem attól, hogy valaki bejön, és megöl, hanem valami egészen mástól. Soha de tényleg soha nem néztem horrorfilmet, de egyszer bementem bátyám szobájába mikor nézett valami hülyeséget, és az volt benne hogy mikor a kisfiú belenézett a tükörbe akkor látta a háta mögött azt az elátkozott kiscsajt(Pont ezt a három másodpercet..jól időzítek). És azóta képtelen vagyok belenézni a tükörbe mikor egyedül vagyok. Minden hülyeséget beképzelek magamnak. Ilyenkor azt szoktam, hogy hangosra veszem a zenét, és éneklek, takarítok, kutyázok.
2010. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagy butaság! Két sör eltart mondjuk két-három órát. És azután? Jöhet az jabb két sör? Vagy jöhet a bor, esetleg a rövid? Meddig tarthat mindez? 6-7-8 órát? És mi van ezután? Egy lerészegedett, bátor /hős/ elázott nő!

Inkább "beszélj" az eszeddel és győzd meg, hogy a kutya sem bánt a lelkiismereteden kívül.

2010. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!