Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás a...

Mi a legjobb megoldás a félelemre?

Figyelt kérdés

Ha félsz egyedül otthon lenni este akkor nyakalj le 2 sört (2x0,5l) és garantált hogy hatni fog. Nekem bevállt és kibirtam itthon 2 orát egyedül hajnali 1-től 3-ig. És birtam volna tovább is ha nem jött volna haza a párom, mert nagyon álmos voltam.

Mit szoltok? Kiprobálnátok?


2010. júl. 22. 11:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem aki felnőttként is így fél, mint egy kisgyerek, annak orvosi segítség kell.
2010. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fogod elhinni, én is nagyon fosok, ha egyedül vagyok és a párom éjszakás. De én nem attól félek, hogy betör valaki, hanem szeretem a horror filmeket és én hülye este azt szoktam nézni, aztán nem merek csak lámpafénynél aludni, félek a gonosztól meg a szellemektől. Mostanában már nem nézek ilyeneket elalvás előtt, de akkor sem merek aludni csak úgy ha be van kapcsolva a tévé.
2010. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
93%
Az tuti, hogy nem lenne időm félni, ha benyomnék két sört mivel annyira undorodom a szagától és az ízétől, hogy valószínűleg a wc-n hánynék egész éjjel. :D
2010. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem semmi rossz nincs abban,ha valaki iszik otthon egy kis sört,vagy bort a hangulat miatt. :)

De félelem levezetéséhez tényleg nem túl jó ötlet,mert akkor később is mindig,ha félsz,csak attól fogsz tudni megnyugodni.. :S

2010. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

Hát...akkor én is beteg vagyok 22 éves létemre!Ha egyedül vagyok itthon,akkor az a első,hogy bezárkózóm és Tv vagy gép mellett alszom!Volt mikor Párom 1 hétig nem volt itthon és egyedül maradtam olyan helyen,hogyha bármi lenne akkor senki nem hallja!Utálom a kutyám,de szerencsére az égvilágon senki nem mer mellette elmenni!A póráza a ház faláig ér.Sörrel nem próbálkozom,mert utálom,mint ahogy minden más piát...


De én tipikus az a ember vagyok,aki ha hangot hall kint,ami nem a megszokott,akkor kimegyek!Amikor horrorfilmet nézek,akkor bezzeg mindig azt mondom,hogy milyen hülye volt az a nő,miért nem maradt a házban stb.

2010. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

Tanyán lakom, szépen mondva ökofarm, ökoházzal a sznobok kedvéért.

Van fegyverünk, előbb lövök és utána kérdezek, fizetjük a járőrszolgálatot, így nem szoktam félni éjjel.

2010. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Zárt térbe kevesebb esély van védekezni mint kint ahol van tér arra h elfuss,vagy elbujj valahová.
2010. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
És mi lesz azokkal akik nem szeretik a sört?? szegények egész éjszaka félni fognak, amig megnem jön a párjuk............
2010. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
tipp:foglald el magad:tv-zz,hallgass zenét,olvass,vagy csinálj kaját másnapra párodnsk,számtalan dologot irhatnék még ,de lényeg ugyanaz tereld el a figyelmet az érzésről h te most nagyon félsz egyedül ,de ne ivással.
2010. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is tudom milyen félni,miután betörtek féltem virassztottam,otthon úgy éreztem kitaszit magábó minden ,de az élet tovább haladt ahogy én is,elmúlt,ha valaki tartósan fél,az belső problémára utalhat,tehát szerintem menj el egy pscichológushoz, és probálj rájönni mióta érzel igy.
2010. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!