Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön utak ahova az egyik fel...

Külön utak ahova az egyik fel nem mehet?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve élünk együtt. Van egy 24 éves gyereke aki nem velünk él. Párom kitalálta h mivel ritkán jön át a gyereke ugy erzi kezd eltavolodni ezert csinálna vele kettesben külön programot. / Ahova en nem mehetek/ Gondolom rendszeresen mert egy alkalommal sokat nem ér el. Másnál is vannak ilyenek h időnként ki van zárva az egyik fél a másik programjából? Nem éltem eddig így ezért ez nekem olyan furcsa előző párommal mindent együtt csináltunk nem volt olyan programja h én nem vehettem részt benne. Igaz neki nem volt gyereke mástól. Ezek természetes dolgok másoknál is h van egy pár és az egyik tag külön programozik a felnőtt gyerekével ahova a párját nem akarja vinni?
2020. jan. 20. 14:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem attól függ milyen programra gondolt. Mert ha pl elmennek kettesben mondjuk apa-fia programra, pl focimeccs, horgászni ott lehet te nem is éreznéd jól magad, de ha mondjuk utazni mennének akár több napra akkor nyilván engem is zavarna. Bár mondjuk a 23 éves gyerek kérdés mennyire akar már az apjával programozni a haverok helyett, szerintem ennyi idősen már lassan neki is családja lesz, nem az apjával akar programozni
2020. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hogy mindenre jusson idő, amikor Anya főz, akkor a fiammal elmegyek csúszkálni a rétre a kistóhoz. De megfordítva, amikor ők moziba mennek, akkor én nyugodtan update-elem a számítógépeket, és kütyüket. Az Oprendszert, a Jávát, a víruskeresőt. Közös gyerek, mégis vannak programok, melyek csak az egyikőnkkel, vagy másikunkkal vannak. Nyilván közösen, hármasban is vannak programjaink. Nincs ebben semmi ördögtől való...
2020. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat de itt most nem az volt a lényeg h csinálhat e külön programot persze csináljon. Itt a lényeg azon van inkább hogy ha netán tetszene is ahova mennek én nem tarthatok velük. Gondolom nálatok azért ez nem így működik ha szeretne mehetne a párotok. Más az ha az egyiknek nincs kedve de kirekesztve akkor sincs.
2020. jan. 30. 12:06
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire úgy érzed direkt rekesztenek ki akkor meg le kell ülnöd és elmondani a párodnak hogy neked ez rosszul esik. Ha lesz közös gyereketek akkor majd ő kettesben megy a fiával nyaralni te meg a közös gyerekkel vagy mi?
2020. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
31%

#23

Ne haragudj, de mit nem értesz meg ezen?:

"...mivel ritkán jön át a gyereke ugy erzi kezd eltavolodni ezert csinálna vele KETTESBEN külön programot."


Itt most nem a te szórakozásodról szól a történet, hanem a kettőjük kapcsolatáról, a KETTESBEN eltöltött közös időről, a meghitt - számodra akár érdektelen - beszélgetéseikről, ahová nem kell egy idegen.

Mert ne is haragudj, de ebben a kontextusban te idegennek számítasz, legalábbis a gyereke szempontjából.

Biztos egész más beszélgetést folytatna az apjával kettesben, mint a te jelenlétedben!

Ez az ő idejük, tartsd tiszteletben!

Ezt bekalkulálhattad, akkor, amikor gyerekes férfivel kötötted össze az életed!


Egyébként nem tudom mi az az egyszeri és eget rengető program, amit veled kettesben utána nem lehet megismételni? Biztos nem Párizsba mennek és nézelődnek az Eiffel toronyból, miután megebédeltek a Montparnasse-on.

2020. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan már, nehogymár minden esetben a nő legyen a legnagyobb hibás mert összeállt egy gyerekes apukával, teljesen igaza van a kérdezőnek, hogy nem esik neki jól, igenis egy 23 éves gyereknek már nem az apja nadrágjába kéne bújnia meg azon nyavajogni hogy kettesben akarnak lenni. 17 éves voltam mikor Anyukámnak új párja lett, soha nem mondtam neki hogy jajj ne hozd már, mert legyünk kettesben, hanem örültem neki hogy van valakije és családtagnak tekintettem már akkor is illetve ez a mai napig így van. Aki elvált szülőként meg ennyire külön akarja kezelni a dolgokat akkor szerintem ne is kezdjen úgy kapcsolatba
2020. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21%
A 24 éves gyereknek ha annyira privát megbeszélni valója van az apjával akkor üljenek be egy kávéra vagy menjen át amikor egyedül van otthon, de ezzel a külön programozással csak azt érik el hogy az apuka párja kirekesztve érezze magát. Aztán lehet a gyereknek pont ez is a célja
2020. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem 23 éves létemre szükségem van anya-lánya és apa-lánya programokra. Ilyenkor csak ketten vagyunk, kitárhatom a lelkemet nekik. Én sem viszem a páromat, tiszteletben tartom, hogy a szülőm is akar csak velem lenni. Elvégre én vagyok az akit réges-rég ismer, megbízok bennem 100%-osan, nem a barátom. Neki is van programja kettesben/hármasban a szüleivel ahova nem megyek, mert ők is szeretnek így időt tölteni a “kisfiúkkal”. Erre nyilván nincs mindenkinek szüksége, de a te párodnak és a gyerekének igen. Biztos sok időt töltessz csak a pároddal, engedd meg ezt a gyerekének is.
2020. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Elég furcsa család vagytok az biztos. Nálunk érdekes módon bármilyen program van természetes hogy a párom is jön, ugyanígy az ő családjuknál is, hogy vele megyek. Az más persze, hogy mondjuk elmegyek shopping napot tartani Anyukámmal vagy esetleg körmöshöz vagy bármi, ha a páromnak nincs kedve ilyenkor nem tart velünk, de nincs neki megtiltva soha. Valahogy a mi családunkban nincs olyan titkolnivalója senkinek hogy bárki ki lenne zárva belőle.
2020. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
De persze amúgy manapság nagyon menő dolog lett ez hogy az ember együtt van valakivel aztán mellette neki kell “énidő” “anya-apa idő”, “gyerekidő”, “haver-csajosprogram”, mellette az állítólagos párjukat meg az életük nagyrészéből kizárják. Én speciel ha együtt vagyok valakivel minden időmet és minden programomat, családomat, barátimat megosztom vele, de aki nem így gondolkozik annak csak azért kell a másik hogy este ne kelljen üres ágyba feküdnie
2020. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!