Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyik márkás cucc mehet a...

Az egyik márkás cucc mehet a másik márkáshoz?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt pénzem márkás cuccokra, most azonban elég sok pénz állt a házhoz, így elkezdtem márkás termékeket vásárolni.Ami nem változott az viszont az, hogy ugyan az az ember vagyok,így tanácsért fordulnék hozzátok. Vettem lacoste pólót illetve cipőt, de most megtetszett egy tommy hilfiger táska is. Felvehetem a kettőt együtt? Van amikor látom kommentekbe, hogy fúj adidas zokni nike cipőhöz mekkora gáz- stb. ezért érdekelne,hogy hogyan van ez a divat szerint. Nem feltétlen csak a lacoste-tommy és nike-adidas érdekel, hanem úgy általánosságban mi mehet mihez. Köszönöm!

2019. szept. 7. 21:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Azokat vedd fel és úgy ahogy tettszik, szerintem ha valakin egyszerre 6 márka van az is tud jól ki nézni abban az esetben ha nem üt el egymástól például a színe. Egyébként meg mindenki mást szeret, ismerek olyat is aki fujjog ha meglát ilyet és ismerek olyat is akinek tettszik
2019. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szlávoknál divat.
2019. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze mehet. Én is hordok egyszerre Hilfiger, Calvin Klein, Hugo Boss, Ralph Lauren, Gant, Lacoste stb. cuccokat.

Egy dolog számít, hogy szinte egyiken sincs kívül márkajelzés vagy csak alig észrevehető, mert magamnak veszem.

2019. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora problémák ,Jézusom :D

Miért nem tudsz csak egyszerűen szarni arra hogy más szerint menő dolog e vagy ciki ?

2019. szept. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jól látható felirat van az összesen akkor gáz.
2019. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj 4-es! Eloszor is, nem vagyok az apad es nem is az anyad,hogy kioktassalak,de ha nem tudsz vagy nem akarsz segiteni akkor minek hanysz ide valamit egyaltalan. Hidd el nem ez a legnagyobb problemam az eletben, egesz eletemet ugy eltem,hogy nem erdekelt senki, foleg az olyan megmondoemberek nem, mint amilyen te is vagy. Kuzdottem a celjaimert, meglett az eredmenye, szeretnek minosegibb eletet elni es az oltozkodes ebben nagyban kozre jatszik, valamint minden körben szamit a kinezet, hiaba a belso ertekek a legfontosabbak. Mondjuk a te lepusztult putri koreidben, amelyikben anno en is mozogtam biztos nem. Mert pontosan tudom milyenek azok a korok, ha senki velemenye nem szamit.Tovabbra se erdekeljen semmi es senki velemenye, kivanom,hogy erj el magadtol sok sikert,de ne nekem irogass haszontalan kommenteket a gyakori kerdeseken mert pont annyira fogok szarni ra, mint te sz**sz arra,hogy mi meno vagy ciki-e.


Többieknek nagyon szépen köszönöm a segítséget,teljesen igazatok van, ha hatalmas a markajelzes, nem szep a tobbivel egyutt.Szerencsere ugy valasztottam,hogy ne legyen szinte meg lathato se. Csak egy kis szeperzek kell.Ment a zöld kéz!:D

2019. szept. 8. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most minek húztad fel magad ? Én vagyok a megmondó ember meg a mit tudom én mi amikor csak annyit szerettem volna írni hogy nem feltétlen kell mindig másnak megfelelni , divatot követni stb .hordd azt ami jól esik stb .és akkor belém állsz meg sértegetsz ? Jó szándékkal írtam ide ,semmi olyat nem írtam ami sértő lenne ,sőt az első hozzászóló véleménye se hasznosabb szerintem mint az enyém úgyhogy nem tudom min akadtál ki.. csóró sem vagyok,márkás ruhám is van ,képzeld ,de örülök hogy ennyire ismersz . Tudod mit ? Próbálj csak meg megfelelni mindenkinek és legyél nagyon divatos,ha ettől fogod valakinek érezni magad :)
2019. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mehet cuni. Ilyen szinten mit lehet írni.
2019. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!