Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön utak ahova az egyik fel...

Külön utak ahova az egyik fel nem mehet?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve élünk együtt. Van egy 24 éves gyereke aki nem velünk él. Párom kitalálta h mivel ritkán jön át a gyereke ugy erzi kezd eltavolodni ezert csinálna vele kettesben külön programot. / Ahova en nem mehetek/ Gondolom rendszeresen mert egy alkalommal sokat nem ér el. Másnál is vannak ilyenek h időnként ki van zárva az egyik fél a másik programjából? Nem éltem eddig így ezért ez nekem olyan furcsa előző párommal mindent együtt csináltunk nem volt olyan programja h én nem vehettem részt benne. Igaz neki nem volt gyereke mástól. Ezek természetes dolgok másoknál is h van egy pár és az egyik tag külön programozik a felnőtt gyerekével ahova a párját nem akarja vinni?
2020. jan. 20. 14:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A közös, kiskorú gyerekeinkkel is vannak külön programjaink a férjemmel, nem hogy egy neked kvázi vadidegen felnőttel.
2020. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok összekötve a pároddal. Vagy igen?


Szerintem teljesen normális, hogy külön programot szervez a gyerekével, ahol te ne akarjál felesleges harmadik lenni.


Mi is szoktunk külön programot csinálni, vannak csajos programok, meg vannak fiús programok. Külföldi pár napos utat is szerveztem külön a fiammal, majd a lányommal is, ahová a férjem sem jött. De vele is el szoktunk menni kettesben, gyerekek nélkül. Pedig ők közös gyererek.

2020. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Èn évente 1-2 alkalommal vagy barátnökkel vagy anyosommal elmegyünk 3-5 napra valahova(pl túrázni, városnézés). Ilyenkor a férjem nem is akar jönni, és nem is vinném el.


A férjem is ugyan ezt csinálja évente 1-2 alkalommal barátaival mennek el, pl egy egy sport világbajnokság döntöje, vagy csak úgy mallorkára pár napra...

Hát én sem vágyok egy ici picit sem ide.


Két kisikolás gyerekünk van. Pár hete áthívtam a barátnöimet estére, ö meg egyedül elment a gyerekekkel moziba. Apa-lányok este.Ez velem többször van, mert ha a férjem üzleti úton van akkor sokszor csinálunk különleges dolgokat.


De pl férjem utálja a szülöértekezleteket oda tök egyedül megyek. Ès én sem vagyok kiváncsi az amerikai foci estéjükre...


Mi egy rakat programot csinálunk külön, külön a gyerekekkel is. Ès imádunk csak kettesben is programozni. Idén Jamaikára megyünk gyerekek nélkül kettesben 10 napra.


Nektek nincsenek barátaitok akikkel leülnétek fecsegni?

Néha beül a csajos estén a férjem közénk, aztán 15 perc után el is megy, mert semmit nem ért abból, hogy mi a tini korunk hülységeiröl beszélünk.

2020. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Hany olyan program van nap mint nap, ahol a gyerek nincs ott??!

Ezek szerint kizarjatok.

Gondolkozz! Ne keresd a problemat oty ahol nincs!

2020. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes, hogy a párok nincsenek összenőve.
2020. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Anya tőlem 200 km re lakott . Sokszor mentem hozzá vittem a kisfiamra is , az apja még itthon csinált amit akart. Szerencsére nem vagyunk össze nove vannak barátai mint ahogy nekem is. Nagy fiú feltalálta magát pár napig nélkülünk. Aztán volt olyan is többször ,hogy a gyereket itthon hagytam neki és egyedül mentem anyuhoz. Kettesben elmentünk erre arra, moziba , ilyesmi.

Ez tök normális sőt tök alap is.

2020. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Neked van gyereked?

Akartok közös gyereket?


Szerintem örülj neki, hogy a párod ennyire jó apa, hogy még a felnőtt gyerekével sem akar eltávolodni. Bár csak ilyen apám lett volna.


Ha van saját gyereked, akkor addig te is csinálj vele kettesben programot, ha nincs, és tervezték közösen, akkor pedig örülj, hogy a te gyereked ék is ilyen jó apja lesz.

2020. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez természetes.


Gondolj arra, hogy (remélhetőleg) időnként veled kettesben is csinál programot - amire természetesen nem jön a gyereke. Pl. egy romantikus, gyertyafényes vacsorán elég hülyén nézne ki, ha ott ülne mellettetek, nem? ;-)

2020. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Végre van itt egy olyan kérdés, amire kivétel nélkül értelmes, és normális válaszok érkeznek. Ritka az egyetértés.

Igen, szerintem is alap, hogy egymás nélkül csináljanak dolgokat a párok, nincs ebben semmi, sőt a kapcsolatnak ez csak jót tesz. Bele is őrülnék, ha mindent a férjemmel kéne csinálnom, és valószínűleg nem is lennénk már együtt. Nem vagyunk sziámi ikrek, két külön ember vagyunk.

2020. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
Kullancs...
2020. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!