Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Sógornőmről...

Mit csináljak? Sógornőmről lenne szó.

Figyelt kérdés

Tehát nagyon idegesítő számomra.. mostanába amiket művel..

Tudja hogy allergiás vagyok a kutya szőrre erre hozza a kis zsebkutyáját és rárakja a cuccaimra, mondtam neki h. nem kéne erre -bocsi nem vettem észre.. Másik ez a múlt hétvégén rámöntötte véletlenül a bort... (nem véletlen volt szóvá tette még az anyósom is..) Terhes vayok és olyan megjegyzéseket tesz hogy egyre jobban hizol csak elnefolyál, meg az arcod is hasonlít már a kalácshoz.. és röhögöt.. és megveregette a hátamat és vicc volt.. én meg egy kicsit sírva fakadtam.. de később. Miért csinálja? teljsen el keseredtem 24N ő meg 22L


2010. júl. 21. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
a sógornőd nálatok lakik? ha nem mond neki hogy : remélem hamar mész!
2010. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkerülni, hogy egy helyen legyetek (már ha lehetséges). Amúgy szerintem irigy Rád és ezért ugrat. Sírni semmiképpen ne sírj, mert pont ezt akarja elérni. Beszélj a tesóddal vagy egyszerűen vágjál vissza! A lényeg, hogy ne lássa Rajtad, hogy sikerül kiborítania, talán előbb-utóbb megunja. De azért azt tartsd szem előtt, hogy Te legyél minden helyzetben az okosabb. :)
2010. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Atyavilág!

Amúgy is fiatalok vagytok, de egyébként is Te vagy az idősebb.

Vágj vissza neki. Pl.ha megjegyzi megint hogy kerekedsz, mondd neki hogy kíváncsi leszel, ő terhesen milyen lesz?

Vagy ha leönt borral pl, akkor "A kedvenc fölsőm volt, 15000 vagy kimosod?!". A kutyára meg megkérdeztem volna, hogy náluk is ráfekszik a ruháikra??

Kis szemtelen taknyosnak tűnik (bocs). Szóval kezeld a helyzeteket, mert a fejedre nő!

2010. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem velünk lakik, van saját lakása.. csak családi vacsora volt..
2010. júl. 21. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is közöld, hogy kutya be nem teheti a lábát a lakásba, mert allergiás vagy + még terhes is, basszus.

Én úgy vágnám nyakon ezt a taknyot, hogy a feje leesne.

Helyre kell rakni keményen, akkor majd abbahagyja a kis piszkálódásait. Szólogass be neki, égesd le mások előtt, tegyél megjegyzést a külsejére, ruhájára, hogy milyen szarul áll, nem igaz, hogy nem tud öltözködni, a hajával is csinálhatna valamit, stb, ezt mások előtt, kedvesnek látszóan is meg lehet alázni. Törd le azt a hatalmas önbizalmát, majd mindjárt visszavesz.

2010. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!