Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan nőnek...

Hogyan lehet egy olyan nőnek kedveskedni akinek nem lehet kedveskedni?

Figyelt kérdés

itt konkrétan anyámról lenne szó tegnap megharagudott rám kizárt a lakásból és csak azért engedett be hogy a szomszédokat fel ne ébresszem kb.este 10 óra lehetett mindegy... megmondta hogy ma délutánra költözzek el... próbáltam vele beszélni de levegőnek néz...

kitakarítottam a lakást összepakoltam poszívózás minden egyéb ezen kívül nem tudom hogy mit tehetnék még tudom hogy egy csokor virágra annyit mondana hogy engem nem lehet megvenni vidd innen vagy valami hasonlót (ilyen még nem volt hogy konkrétan megszabta hogy holnap takarodjak innen, elvette a kulcsomat is 1db bejárati ajtó kulcsom maradt amit azért hagyott itt hogy be tudjak zárkózni miután elmentem segítsetek hogy enyhíthetném meg méghozzá vasárnapig mert akkor kell mennem apámhoz (elváltak))

köszönöm


2010. júl. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
mégis mit tettél?? végülis mindegy. én a helyedben leültetném és elbeszélgetnék vele nagyon komolyan. akár csinálj neki vacsorát és mikor hazaér akkor beszélj vele. hogy mik a problémáitok egymással, mit hogyan kellene csinálni, min kellene változtatni. és ígérd meg, legyél jó fiú, de viselkedj is úgy, ne csak ígérd meg neki. mindenképp a beszélgetés az, ami célra vezethet.
2010. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma hazaért a munkából össze cuccolt szóltam hozzá hogy beszélgessünk gyakorlatilag könyörögtem de ő csak annyit mondott hogy mostantól levegő vagy tehát nincs itt senki én meg nem fogok a levegővel beszélgetni a vacsorát se enné meg ennyire ismerem
2010. júl. 21. 16:02
 3/9 A kérdező kommentje:
jah miután összepakolt elment valahova nem tudom hol van nem is próbálom hívni az egész abból keletkezett hogy 3 hétig apámnál voltam így volt megbeszélve amikor hazaértem akkor pedig barátnőmnél aludtam az éjszaka
2010. júl. 21. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor hagyd, had csillapodjon le egy kicsit. vagy ne vidd el az összes cuccod és aludj ott pár napot az apukádnál vagy a barátnődnél, hátha lenyugszik és utána beszélj vele, vagy tényleg költözz el és majd egy pár hét mulva keresd. de mindenképp nyugodjon le, addig nem tudsz vele értelmesen beszélni. de ha ok nélkül akadt ki és még csak nem is hagyja hogy beszéljetek, akkor te se keresd. szépen költözz el onnan és kész. majd rájön, hogy ez tulzás volt.
2010. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos volt ra oka. Gondolkozz.
2010. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan van rá oka.Minek kell anyukádon élősködni? Húzzál el onnan, és ne tedd tönkre. Na én ezért nem szülnék fiút. Annyira modortalanok tudtok lenni.


Gondolkozz el mit szúrtál el, és költözz apádhoz.

2010. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 évesen hova húzzak el? apámhoz nem megyek egyébként meg nem élősködök anyámon amiben tudok folyton segítek neki csak valahogy nem képes észrevenni az okot pedig leírtam hogy miért rágott be
2010. júl. 21. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:
anyukádnak valamilyen mentális problémája van ha a leírtak miatt el akar küldeni 17 évesen. azt akarja h faterodhoz költözz?
2010. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ezzel igazából fenyegetni akar inkább vagy én nem tudom. apámmal elég rossz a viszonyom anyám tudja hogy nem érzem vele jól magam
2010. júl. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!