Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény? (lentebb)

Mi a vélemény? (lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy a nővérem nagyon makacs.

37 hetes terhes, és kisfia lesz. Asztrik.

Mondjuk neki én is, anyu is, apu is, hogy ezernyi más név van, miért pont ez? Majd Aszpiknak fogják csúfolni...de hajthatatlan.

Vagy szép ez a név?? Szerintetek?


2010. júl. 21. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem fogja szeretni érte az anyukáját...
2010. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az az érve, hogy "mert olyan különleges, és alig találkozott ilyen nevű kisgyerekkel".

Aztaaa...akkor már lehetne HoséArmandó is , nem?

2010. júl. 21. 13:42
 13/20 anonim ***** válasza:
Biztos nem kell félnie, hogy az osztályban lesz még egy ilyen nevű kisfiú, mert nem szerepel a 100 leggyakoribb férfinév között. Nekem nem tetszik. Olyan előkelő, kellemkedő név, s ha még a vezeték név is különleges, akkor közfigyelmet kelt majd. /Vadkerty Asztrik pl./ De van, aki szereti, ha ráirányul a figyelem, s úgy is viselkedik, hogy nomen est omen. Szóval én nem adnám a fiamnak.
2010. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja ja..akárcsak a cigóknál..legyen egyenesen Ronaldinho:))
2010. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Na nézzük is. Kiből "pottyan ki" szegény gyerek? A NŐVÉREDBŐL és nem belőled vagy apukádból. Szóval szive jogya hogy Ő válassza meg a SAJÁT gyereke nevét. Egyébként is 10 év mulva már olyan társadalomba fogunk élni, ahol már azt a gyereket fogják kicsúfolni, akit nem Kolompárnak vagy Lakatosnak hívnak.
2010. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem egyszer egy nagymamán: a zsebében hordott egy cetlit, hogy meg tudja mondani az unokái különleges neveit.
2010. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én még nem is hallottam erről a névről.

Juj, de nem tetszik :(

2010. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az aszpik jutott rola eszembe. Hagyd, hadd csinaljon, amit akar, szerencsetlen gyerek meg majd megvaltoztatja a nevet, mikor 18 lesz.
2010. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11%

Miért szenvedne ezért a kisgyerek? Majd ezt szokja meg és megtanul élni vele!! Ennyi

Igenis szép név... szóval neked ehhez annyi közöd nincs mint.... nem mondok semmit inkább.

2010. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem tetszik, de nem is nekem kell, hogy tetsszen.

Amúgy meg attól nem kell félned, hogy aszpiknak csúfolják, kétlem, hogy az olyan korú gyerekek, akik még csúfolódnak, ismernék ezt a szót...

2010. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!