Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény? (lentebb)

Mi a vélemény? (lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy a nővérem nagyon makacs.

37 hetes terhes, és kisfia lesz. Asztrik.

Mondjuk neki én is, anyu is, apu is, hogy ezernyi más név van, miért pont ez? Majd Aszpiknak fogják csúfolni...de hajthatatlan.

Vagy szép ez a név?? Szerintetek?


2010. júl. 21. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem szép név,de a nővéred döntése,hogy milyen nevet ad a születendő gyermekének...Ha ő ezt a nevet akarja akkor hagyjátok..Ennél rondább neveket is adnak a gyerekeknek...
2010. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Ő dolga! Most nehogy már emiatt legyen makacs...
2010. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

ritka név az biztos,

nekem csak Asztrik érsek ugrik be, aki a korornát hozta Szent Istvánnak, meg a mostani pannonhalmi főapát

2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ő babája ezért az ő dolga hogy mi lesz a neve.Nem egy szokványos név,de ezaz ő dolga,minek kell beleszólni.Én sem engedném,hogy más diktáljon.Amugy meg bármivel lehet gúnyolni,nem csak a névvel.
2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Én nem adnám a fiamnak, az tuti.Egy nevet egy életen át viselünk, persze ha neki ez tetszik...
2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
csakis az ő és a férje dolga, hogy milyen nevet adnak a gyereknek. majd ha neked lesz akkor olyat adsz ami megfelel az egész családnak.
2010. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem szép..még csak névnek sem nevezhető..nem tom miért de nekem az osztiga jut eszembe. Sajnálom a gyerköcöt.

Mnd meg neki, hogy legalább adjon akkor 2 nevet, hogy szegény fiú tudjon választani.

De persze attól lehet h neki fog tetszeni, de mindenképp még egy nevet adjon szerintem!!Erre csak rá tudod venni!

2010. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*osztriga
2010. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a név, de hát mégiscsak az ő gyereke...
2010. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
nem szép név de elöbb adnám neki ezt a nevet mint a gyurit meg a pityut...
2010. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!